Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyelvpierc...

Mi a véleményetek a nyelvpiercingről?

Figyelt kérdés
Alapvetően azokhoz szól a kérdésem, akik kedvelik a piercingeket, esetleg még nekik is van, vagy csak szeretik az extrém dolgokat.
2011. okt. 12. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hello!Én nyáron fogom csináltatni.:DSzerintem illik fiús-lányos lányhoz és fiúkhoz is passzol:D

Egyelőre csak egy köldökpc-m van:D

2011. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi. ^^

Én lány vagyok, és nagyon bejön, de mindenki ellenzi.

Bár nem tudom, hogy mernék-e csináltatni.

2011. okt. 12. 17:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha beszélsz nem látszik, és (elvileg) hamar beforr ha meguntad.:)

[link]

még ilyenem is lesz:D^^

Egyébként van már piercinged?

2011. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is van és imádom! jól el lehet vele játszogatni. én se fogok leragadni csak ennél az 1 pc-nél. :D:D
2011. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A microdermal nagyon jó! :D Egyszer láttam olyat, hogy a csuklója körbe volt rakva vele, olyan volt, mint egy karkötő, csak a bőrében, szerintem irtó szexi. :D


Hát igen, nehéz leragadni egy piercingnél, ha egyszer csináltatsz, akkor muszáj még egyet, és még egyet, és még egyet... :D

Nekem volt egy orrpiercingem, most van egy ajak, egy szemöldök és két fül, de jön még másik kettő fül is.

Ha nem lenne kicsit sok, csináltatnék bridge piercinget is, menne az ajakhoz, mert az is középen van. :3

2011. okt. 12. 18:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2x is volt, mind 2x begyulladt, ki kellett venni.

Pedig nagyon tetszik, lehet, hogy bevállalom harmadszorra is:-P

2011. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hú én is nagyon szeretem őket, bár még nem volt, de szeretnék, csak kicsit félek, hogy nem fáj e a dolog, amíg beeszik meg ilyenek...?
2011. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vagyis beTeszik... bocsi :)
2011. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

19:58

Az szép. :D Mert egyébként a fémet bírja a bőröd?


20:13

Amíg belerakja? :D Az nem, csak az fáj, amíg átszúrja, azaz kb egy század másodpercig. :D Legalábbis nekem eddig minddel így volt.


Egyébként a legfőbb problémám a nyelvpiercinggel, hogy sokak szerint ribancos. :D Én nem gondolom így, de félek, hogy később megbánnám.

2011. okt. 13. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
19:58 vagyok, amúgy van köldök piercingem 5 és fél éve, amivel semmi gondom, a nyelv pc meg szilikonból volt, sztem azzal csesztem el, hogy később, mikor rövidebbre kellett vágni, sokat vágtam le belőle, és túl szoros volt.
2011. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!