Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vélemyények a nyelvpiercingről?

Vélemyények a nyelvpiercingről?

Figyelt kérdés

fáj-e a szúrás az evés ?

villával hogy lehet enni?

kereskedelemben dolgozok kasszásként mennyire befolásol a munkámban?


2009. júl. 30. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

1.Igen, kicsit fáj a szúrás, enni furcsa utána néhány napig, de nem fáj (inkább kicsit sajog).

2.Kezedbe fogod a villát, rápakolod a kaját, és bepakolod a szádba. Utána megrágod a tápot és lenyeled.

3.Ha nyelvvel nyomkodod a kasszát, akkor furcsa lesz eleinte, de majd megszokod.

2009. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

komolyan kérdeztem mennyire fog zavarni a beszédben?

a villával való evést meg nem úgy gondoltam,hanem ha beveszem a számba nem akad el a piercing benne?

álltalában a nyelvemen végighúzva szoktam kivenni a számból.nincs nagy szájüregem ezért kérdeztem

2009. júl. 30. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fog befolyásolni a munkádban szerintem,biztos nem fogod nyujtogatni a nyelved.Majd magadtól rájössz elmondani nem lehet hogy egyél villával.Úgyis úgy eszel ahogy eddig ,és nem fog fájni csak olyan mintha izomlázas lenne vagy olyasmi.Ha piercinget csináltatsz akkor tornáztasd egy kicsit mindennap.Mozgatod a nyelved.
2009. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan a munkám, hogy nem lenne illendő telelövtni magam itt is ott is, ezért van csak nyelv pcém... A szúrás egyáltalán nem fájt uána úgy egy hétig kellemetlen volt, 3-4 napot sejpítettem, de nem feltűnően senki sem vette észre...

Megbízható gyakorlott emberrel szúrasd és 2-3 hét múlva azt is elfelejted, h van kivéve persze fogmosáskor.


Engem egyedül akkor zavar, ha csipszet eszem, mert mindig úgy ettem, h lenyaltam róla a fűszert, de ez most már csak nehézkesen megy. :D

2009. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mennyire igaz hogy egy idő után előre megy a pc.?
2009. júl. 31. 15:14
 6/9 anonim válasza:

szia a nyelc pirszingel azért kell vigyázni nagyon.

Nem fájdalmas a nyelv pirszing betevése mivel elérzéstelenitik.csak azután fáj igaz ogy azután nfáj egy picit de hozá lehet szokni.

De van a pirszingnek egy kis baja nagyon vigyáz azal hogy a nyelv pirszingnek a golyoja ne hogy ki esen mert esetleg le is mehet a torkodon és bajok lehetnek belöle.

2009. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:22es vagyok.Mire gondolsz azon hogy eg idö után elöre megy a pc?Mert nekem már megvan vagy 5-6éve és semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
2009. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egyik mtnak is van és ő azt tapasztalta hogy előrébb ment neki a pc.2 éve van meg neki
2009. júl. 31. 18:16
 9/9 anonim válasza:

heLLO!

sZERINTEM EZ NAGY HÜLYESÉG HOGY ELŐRE MEGY(MITŐL MENNE)

ÉN IS SZERETNÉK EGY NYELVPIRCEINGET

2010. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!