Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok szép?

Mennyire vagyok szép?

Figyelt kérdés

És sztetek hány éves vagyok??? :)

[link]

[link]


2011. okt. 8. 10:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Lenne kedved velem levelezni?
2011. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek tetted fel a kérdést? nagyon beképzelt lehetsz(Y)istenem...-.-'
2011. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és küldtem..
2011. okt. 10. 19:24
 24/36 A kérdező kommentje:
akkor válaszolj is :)
2011. okt. 10. 20:07
 25/36 anonim ***** válasza:
Visszaírtam :)
2011. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
92%

Hát semennyire nem vagy szép :)

kb. 10 évesnek látszol és nem vagy szimpatikus.

2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
47%
nagyon nagy képű lehetsz !!
2011. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Hanyszor kerdezes meg meg?? Nem volt eleg meg?

Jo hat akor irok en is rad valamit!

Meg tokre pojas vagy s ne torodj meg ilyen korban aval hogy mennyire vagy szep mert mire felnosz annyira atvaltozik arcod, tested hogy eg es fold!

Amugy gyerekes vagy, melled sincs es akar hogy is de latszik hogy meg nagyon de nagyon fiatal vagy!

Nem hazudok az arcoddal kapcsolatban az nagyon szep es kesobb meg szebb lesz, de szerintem nagyobb odafigyelest igenyel a belsod mert tenyleg bekepzelt vagy!

Es ha nnyian mondjak hogy szep vagy miertteszed itt fel a kerdest? Nem hiszed el? Megtobb onbizalom kell? Vagy csak reklamozni szeretned magad?

Minden jot es ajanlok neked egy legjobb baratnot de ellegge alszentnek latlak szoval szerintem neked az sem lesz akivel megbeszeld effele dolgaidat!

2011. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 2.képet sikerült megnéznem de örülök, hogy az elsőt nem láttam!!! Elég parasztosan nézel ki... Egy hetedikes lány (min. 12-13éves) felénk azért már törődik magával, és nem tölt fel magáról ilyen igénytelen képeket... És te erre vagy ilyen beképzelt? Hááát te tudod, én a helyedbe inkább még meghúznám magamat!

Amúgy 10-11nél többnek nem nézel ki.

2012. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Hát bocsi,de tényleg nem látszol öregebbnek 10évesnél.Nem tudom miért gondolod magadról,hogy ennyire szép vagy,nem mondanám.Inkább aranyos,majd pár év múlva kérdezd meg újra.Addig is ne légy beképzelt,nincs mire.
2012. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!