Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a hajatok, a...

Mus musculus kérdése:

Milyen színű a hajatok, a szemetek és a bőrötök?

Figyelt kérdés

Csak hogy legyen egy ilyen kérdés is.:D

Ui.: Csak az eredeti színeket ér leírni.


2011. okt. 7. 21:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A hajam világos aranyszőke. Ilyesmi: [link]

A szemem zöldeskék, pici sárga csillag alakú folltal a közepén. (Na, erről nem találtam képet.)

A bőröm elég fehér, de nyáron nagyon szépen barnulok, anélkül, hogy leégnék. :)

És amit nagyon sokan furcsának titulálnak: természetesen világosbarna a szemöldököm és sötétbarna (majdnem fekete) a szempilám. :D

2011. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Hajam sötétbarna (már lenőtt a festék is szerencsére)

Szemem világos barnás sárga, fekete pettyekkel

Bőröm, most hogy több év után sikerült lebarnulnom, barnás, De már fehéredek kifelé, de jövőre tényleg le fogok rendesen barnulni.Eredetileg világos, de nem hófehér.

2011. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 habibi ***** válasza:
100%
engem irigyelsz? ha igen, akkor miért?
2011. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Barna haj (festett fekete vagyok jelenleg) barna szem és fehér bőrű vagyok, ami sajnos beteg. (pikkelysömör)

22/L

2011. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A hajam sötétbarna (eredetileg is, de kicsit világosítom és élénkítem festékkel, így jobban áll). A bőröm télen eléggé kifehéredik, nyáron pedig könnyen barnulok, szóval változó, alapjában olyan átlagos szín, sem túl fehér, sem túl barna. A szemem pedig sötétbarna, hosszú fekete szempillákkal. :)
2011. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmi színű hajam van, talán egy árnyalattal világosabb: [link]

a szemem sötétzöld, de ha belesüt a nap akkor kicsit sárgás.

a bőröm az télen világos nyáron sötét.

2011. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen színű a hajam : [link]

A szemem... háát.... az reggel nagyon világos barna, napközben - estefele szinte fekete, de ha zseblámpával belevilágítok, akkor meg zöldes. :D

A bőröm olyan hullaszínű -.-". Nyáron általában leégek, egy két napig vörös, majd hófehér. :( Amúgy szeplős vagyok. (L) :) :D

2011. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hajamat általában szőkének mondják (főleg így, sulikezdéskor), mert nyáron kiszőkül. Télen inkább világosbarna, olykor sötétebb. Piciként tejföl szőke voltam, még most is van pár olyan tincsem, vannak akik azt hiszik melír. Pedig nem! :D

A szemem aranybarnás, picit világosabb annál. Ilyen időben, mint most (felhős, tipikus szürke idő) inkább világoszöld, bár sokban függ a hajamtól. Ha épp frissen mosva-szárítva van, akkor ugye a hajam is világosabb, és ezáltal a szemem is világosnak látszik. Szempilláim sötétbarnák, nem értem miért.

A bőröm hófehér, nyáron sose égek le, de nagyon nehezen is barnulok. Késő őszre elvesztem azt a kis színt is, amit sikerül összekapargatnom nyáron. Régebben is úgy volt, hogy a bátyám csokibarnára sült a napon, én pedig maradtam fehér, pedig együtt játszottunk kint :) Naptejre nem kell pénzt költeni^^

Azt hiszem emiatt nevezett egy volt osztálytársam (twilight)vámpírnak. Világos szem, fehér bőr. : dd

2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Igen habibi, téged irigyellek, a hajad miatt. Szeretem a vöröses beütésű árnyalatokat.:D

10:53-at sajnálom, a pikkelysömör nagyon be tud durvulni.

Uccsó, átérzem a szitut, engem is tituláltak már vámpírnak több ízben, szintén azokból az okokból kifolyólag, mint téged.:D Én sem égek le egykönnyen, viszont könnyen barnulok, ami azért érdekes, mert - mint már említettem - jóval világosabb a bőröm az átlagosnál.

Hogy lehet, hogy eddig csak egy barna haj-barna szem párosítással találkozhattunk, mikor elvileg az a leggyakoribb kombó?:D

Kösz a válaszokat!

2011. okt. 8. 17:41
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A hajam sötétbarna/fekete (egyes részeken koromfekete, máshol barna, ilyen eredetileg), a szemem szintén nagyon sötét barna, a bőröm pedig nagyon-nagyon világos, de nem az az áttetsző-és-világítok-a-sötétben fajta, az arcom kicsit rózsás. Hófehérke típus vagyok. :)
2011. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!