Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a seggszőr...

Mennyire fáj a seggszőr legyantázása?

Figyelt kérdés
Borotválni nem azarom, mert attól jobban visszanő, és szúr is. Alapból szinte sehol nincs a testemen szőr, kivéve az ánuszom körül és a péniszem körül(az utóbbit borotválom). Hátul viszont annyira hihetetlen dús és hosszú, hogy a hajammal vetekszik. Ameddig nem nyúltam hozzá, volt vagy 6 centi. Eddig nem is érdekelne, viszont a szó legdurvább értelmében NEM BIROM kitörölni miatta a seggem rendesen, mindig maradnak benne csimbókok. Most kb 1-2 hónaponta nyírom egy erre a célra vett nullás géppel. Valami hatékonyabb megoldást keresek, gyantára gondoltam. Viszont haverom mondta hogy ő már a melle legyantázásakor is kishíjján elsírta magát. Mennyire fog fájni, mire számítsak? Esetleg más megoldás van? Ha nincs, akkor milyen gyantát vegyek, és hol juthatok hozzá? Hirtelen vagy lassú mozdulattal szedjem majd le?
2011. szept. 30. 19:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
16F
2011. szept. 30. 19:03
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
minek kellett ilyen hosszan ezt leírni? fúúj de gusztustalan vagy.
2011. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
azért mertrégebb óta olvasom az oldalt, és fel vagyok készülve hogy egyesek lebu.ziznak majd, mert azt gondolják, azért akarok szőrteleníteni hogy seggbebasszanak. Ezért leírtam a magyarázatot feketén fehéren. Fúj de 12éves vagy.
2011. szept. 30. 19:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Abból indulok ki, hogy a lábamon sem kellemes, szóval a segglukadnál biztos csak rosszabb, és magadnak ne próbálkozz ilyesmivel.
2011. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
miért ne? most nem kérhetem meg egy haveromat, vagy a barátnőmet hogy segítsen... :S
2011. szept. 30. 19:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé fájhat,főleg első alkalommal,de biztos hozzá lehet szokni,pláne ha már gyengébb szőr is nő vissza később.
2011. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem megkérheted a haverodat,bár most lehet,hogy engem is leb..ziznak,de mi már gyantáztuk egymás fenekét és sikerült is.Fáj,de túléled.
2011. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

olyasmi lehet mint amikor a szemöldökömet vagy a bajszomat szedem ki :D


az első pár alkalommal még k.rva szar érzés,de utána egyre jobb lesz :)


13l

2011. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni magadnak rendesen. Nehezen férsz oda, és eléggé nem egyszerű egyik kézzel feszíteni, a másikkal lerántani, ráadásul nem látod rendesen. Az eredmény az lesz, h összeragasztod az egész segged.
2011. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk igaza van az utolsónak :DD


bár utána le tudod szedni babaolajjal mondjuk szerintem neked se lenne semmi kedved a segglyukadat ott olajjal dörzsölgetni xd

2011. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!