Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépek szerintetek ezek a nap...

Szépek szerintetek ezek a nap "szép"ék?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 24. 10:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Jaj elírtam bocsi,nem niki hanem FANNI!
2011. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
szerintem Dorinán és Nikin kivül mindegyik szép
2011. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosak:D

Az osztályomban sokkal szebb lányok vannak, mint ők..:D

2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Bárki lehet itt nap szépe, akinek azért mondjuk megvan az összes foga, szóval itt ez nem egy szépségverseny, bármilyen átlagos lány felkerülhet.
2011. szept. 24. 12:54
 15/25 anonim ***** válasza:
mindegyik ronda, a legszebb is közülük talán átlagos. de semmiképpen sem szépek
2011. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
hát niki eléggé átlag alatti, fanni átlagos. dorina és lilla szépnek mondhatók, de szerintem a legszebb az egyértelműen anett.
2011. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük csak.

1. Ez a Fanni már a nevéből látszik, hogy egy felvágni akaró kis kamaszlotyó. Másrészt az arca nem szép, sőt, nálam inkább a kicsit csúnyácska kategória - sminkkel az első és még valamelyik képen tűrhető, de a másodikon pl. egyenesen borzalmas. Az első és az utolsó kép pedig botrányosan riherongy, nem tudom hogy nem szégyelli magát, hogy lassan csak a p***ja nem látszik ki. Könnyűvérű, buta liba benyomását kelti.

2. Lilla, hát szerintem kedves arca van. az utolsó két kép nem valami előnyös, de egyébként egészen csinos.

3. Dorina...lol, de kis malacfeje van :D Mindenesetre legalább nem mutogatja magát, igaz, az a felső elég kínai szagú (ami nem feltétlen gáz, de valami csinosabban is fényképezkedhetett volna).

4. Anett...átlagos arc, rossz minőségű képek. Nem nagy szépség, de kedves mosolya van. A szemöldöke elég sz*rul áll néhány képen.

5. Niki: a feje szintén átlag, viszont mekkora riherongy ez is :) 15-nél többnek nem nézném, az alakja az egészalakos képen látszik, hogy nem valami előnyös, de ország-világ szeme láttára fetreng, pucsít, pózol fürdőruhában. Rossz ránézni, mennyire csak a "szexuális" kisugárzásával szeretne hódítani. Szintén esze semmi, csak d*gatná magát kategória, mint az első.


Összességében azt gondolom, hogy sajnálom, hogy manapság sok fiatal lány erre pazarolja az idejét, holott értelmesebb dolgokkal is eltölthetné. Azt meg végképp, hogy a testükkel szeretnének kitűnni az eszük helyett, illetve néhány azért, mert nincs neki más (néha még az sem...).

2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
lillaban nem latok semmi extrat
2011. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egyikük sem hozza ki magából a legtöbbet, pedig akkor szebbek lennének.
2011. szept. 24. 14:20
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

hat igen, dorina csak 15! eves, jajj na s akkor mivan?nem mutat magabol semmi kulonoset, csak a feje a lenyeg, nincs kint melle, csak irigy vagy h te miert nem vagy a nap szepe?

egyedul fanny es niki tett fel mereszebb kepeket, de meg az sem olyan durva, csak nincs mit csinaljanak.mas is tesz fel furdoruhas kepeket, nnem kell ezen annyira leakadni.

2011. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!