Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen alakról?...

Mit gondolsz az ilyen alakról? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ahol ott felül az a csont is szélesebb.

Elsősorban fiúk válaszát várom, de lányoké is jöhet! ;)


2011. szept. 18. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen csont de igen jó teste van a leányzónak!
2011. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első lánynak nem az alakjára voltam kiváncsi hogy tetszik-e hanem hogy az OLYAN alakú lányokról, akiknek a medencecsontjuk szélesebb mi a véleményetek.

2011. szept. 19. 18:13
 13/24 A kérdező kommentje:

Na itt van még pár kép:


[link]


[link]


[link]


Bal oldali lány:


[link]


Nekik nem annyira áll ki de hasonló.

2011. szept. 19. 18:29
 14/24 anonim ***** válasza:
Nina Dobrev alakja mégjobb!
2011. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Na, Nina Dobrev-nek pont NEM ilyen, mert ívelten jön, nem "megtörve".

Nekem is olyan sajnos, hogy derék alatt rögtön szélesedik, aztán egyenesebb:-S

2011. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát nekem is ilyen az alakom, csak még megtetőzve azzalhogy van egy kis husi az oldalamon.

Én rühellem, és nagyon szeretnék homokóra lenni. Egyéként egy úgy hivják hogy alma típus.. csak nyilván nincs elhízva.

Szelsebb váll, kisebb fenék, nagy mell.

És valszeg az össze általad bejelölt lánynak keskeny a csípője, és pici a feneke, azért van ez a különbség..és ezek a lányok mind ugymond a legideálisabbak saját testükjöz képest. Én például nem vagyok ilyen izmos hasban, és ezért jobban kiütközik ez.. Ruhában nem látszik, de engem nagyon zavar.

2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szóval te azt mondod hogy ezeknek a típusú nőknek szélesebb a válla, kisebb a feneke? Hát nekem is ilyen az alakom, de nekem nincs széles vállam, kb. olyan széles mint a csípőm, az 91 cm. A melleim meg kb. 80 cm, a derekam pedig 65 cm.
2011. szept. 20. 19:33
 18/24 anonim ***** válasza:

ma 12:30

Szerintem inkább banán/téglalap (fiús alkatnak is hívják.)

Nekem is egyforma a vállam, mellem, csípőm (97 cm), végülis van vmennyi derekam (74 cm), de homokórához ez édes kevés, az almatípusnak viszont szinte egybe van a derék, és a csípő, vagy rosszabb esetben a derék szélesebb, és hasra híznak. Ez a típus (mint ahogy én is) pedig inkább mindenhova.

2011. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]


utolsó pár válaszoló gondolkozzon már el... ez leginkább körte, de ha nagy melle van,homokóra is lehet.

2011. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem a mellméret különbözteti meg a homokórát a körtétől, hanem a vállszélesség, de mind1...
2011. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!