Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szőkéről átfestetem vörösre...

Ha szőkéről átfestetem vörösre a hajam, akkor izé?

Figyelt kérdés

Akkor mennyi az esélye, hogy szép lesz, vagy most akkor hogy is kell ezt elképzelni?

ÉS szerintetek a szemöldökömet is átkéne? :S


2011. szept. 17. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor mindenképpen izé.
2011. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 17. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
A szőke hajat könnyen befogja a vörös festék, de lehet a te hajadat pont nem, ez nagyon egyénfüggő.. De jól gondold meg, mert utána sokat kell szenvedni, hogy megint szőke legyél (le kell majd szivatni a vöröset, újra befesteni kb olyan színűre mint az eredeti és lenöveszteni). De ha fested akkor igen, a szemöldöködet is be kell festeni, mert sötét hajjal és szőke szemöldökkel úgy fogsz kinézni, mintha nem is lenne szemöldököd. A szemöldököt 1-2 árnyalattal sötétebbre kell festeni, mint a hajad, egy jó kozmetikus sokat tud segíteni. De szerintem ne fesd be a hajadat ha nem vagy biztos benne, hogy jól állna.. pl én bármit megadnék, hogy szőke legyek :D
2011. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Júj kösziszépen ezzel sokat segítettél :))) ment a zöldkéz. :)
2011. szept. 17. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

befogja könnye, szép, ragyogós lesz. csak az a baj, hogy nagyon hamar ki fog kopni, én is nagyon rosszul festettem, két-három mosás után rózsaszín lett kb. a hajam, úgy kifakult. szóval inkább fesd világos barnára, majd arról valami nagyon sötét vörösre, ha fakulna is, ne legyen rózsaszín...:S

nekem a majdnem derékig érő hajamat kellett bubira vágatnom:S

2011. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. taaz.com on meg tudod próbálni, ha regelsz, hogy hogy állna
2011. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Imádlak, köszi, ment a zöldkéz !!! :)
2011. szept. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!