Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit javult a hajatok...

Mennyit javult a hajatok állapota akik szőkéről barnára váltottatok?

Figyelt kérdés

3napja váltottam barnára, hogy egészségesebb legyen majd a hajam.



1.Mennyit javult a hajatok?

2.Mennyi idő után volt érezhető a változás?

3.Milyen termékeket használtok a hajatokra?

4.Milyen gyakran festitek/frissítitek a színét?

5.Milyen gyakran vágattok?

6.Használtok hajvasalót,hajsütőt?

7.Milyen hajformázó habot, zselét, lakkot stb. használtok?

8.Hogyan hordjátok ált. a hajatokat?



Jó sok kérdés tudom, de most nagyon foglalkoztat a téma:):) Előre is köszi a válaszokat!


2011. márc. 18. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még ez az első festésed (szőkéről barnára), ne várj csodát.. Hamar ledobja majd a barnát a hajad, de ne keseredj el, használj balzsamot, persze csak mérékkel és ügyelj, h a hajtövekre ne menjen.. Nemrég olvastam, hogy az olivaolaj csodákat tesz a hajjal, regenerálja és fényessé teszi, ha van kedves próbáld ki, csorgass a hajadra majd jól öblitsd ki!

Hajformázó termékek:

Én pl. ritkán használok hajhabot, hajtőemelő spray-t viszont rendszeresen, nemtudom, h milyen tipúsu hajad, mert ha dús akkor nincs rá szükséged! A fekete taft hajlakk a legjobb és a legerősebb, én ezt használom, viszont dm-ben lehet kapni Balea pumpás hajlakkot, az is jó.

Én általában összefogva hordom a hajam, emiatt nemrég úgy döntöttem, h levágatom..

Remélem tudtam segíteni

Üdv

2011. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Elméletileg nem fogja ledobni mert a fodrász úgy festette, hogy erre ne sok esély legyen:) Amúgy van elég hajam szerencsére.
2011. márc. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!