Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagy elmegy az alakom?

Csúnya vagy elmegy az alakom?

Figyelt kérdés

[link]



ilyen alakom van nekem is,szinte ugyan ez... szerintetek gáz,hogy ilyen a combom? :(


2011. szept. 6. 00:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de itt az a kerdes, hogy jol erzed-e igy magad?

Ha igen, akkor nincs mirol beszelni, ha nem, akkor tegyel ellene magad miatt, ne miattunk.

Speciel en elkezdenek sportolni.

2011. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
igy kell kinézni egy normális, életrevaló nőnek, aki szuperdögös, magabiztos. a kép ezt sugározza. jaj, gyorsan, sportolni mert kicsit vastagabb az ELVÁRTNÁL. a mai elvártak a hulladékok, a 20 éves semmi semmű semmi seggű deszkák. hogy lesznek belőlük anyák? nem tetszenek az olyan lányok. de ez, ez egy valódi nő.
2011. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolso:

a sportolas es az igy nyert formas alak pont nem egyenlo a lapos seggu deszkaval.

Mar bocs, de ha egy sportos, formas nobol szules utan nagy valoszinuseg szerint ismet formas no lesz, egy combos, segges, magasabb testzsirszazalekkal rendelkezo nobol meg sokszor narancsboros, rezgo husu mami. Altalaban amig a gyes tart, utana meg jonnek a szorongasok, mert ismet emberek koze kell menni.

Lehet, hogy durvan hangzik, de nem altalanositottam annyira, mint amennyire te.

Udv: egy ket gyermekes, sportos, jo testu no, aki nem elol deszka, hatul lec.

2011. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én ilyen combokat akarok:(

nekem túl vékony...

2011. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13:59:


nem a kisportolt testű nőkre, hanem anorexiásokra, bulimiásokra gondoltam, akik ha észrevesznek egy kis valamit, már mennek kocafutásra.. közel sem mondanám sportolásnak.

2011. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez gyönyörű :) Bárcsak minden nő így nézne ki :) A sok hájas mangalica, meg a csont és bőr, kisfiú alkatú lányok példát vehetnének erről...
2011. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz, ne aggódj ezen...De ha zavar, akkor kicsit formálj rajta.Nekem is kicsit vastag combom van, de nem néz ki rosszul, viszont egy kis sportolásba kezdek, hogy formásabb legyen.Szóval jó az alakod, nem csúnya. (:
2012. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szép! :)
2012. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!