Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Nincs alakom.

Mit tehetek? Nincs alakom.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 157cm és 39kg nincs semmi alakom hogy mit tehetnék hogy legyen vagy hogy csinos legyek? tudom nagyon alacsony vagyok és vékony is de hiába nem hízok fiús alkatom van.. és kockás hasam :)de én eggyáltalán nem érzem magam szépnek (lehet mert nem is vagyok az)
2011. szept. 3. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, még bőven fogsz nőiesedni, valószínűleg kicsit későn érő típus vagy. Addigis, egy kicsit próbálj többet enni és mozogj sokat. Itt van pár tipp, hogy a fiús alakot mivel lehet kicsit nőiesebbé tenni egyes ruhadarabokkal, téglalap alaknak hívják ezt a típust:

[link]

2011. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz ugye? Na mert én 17 vagyok és pár éve én is ugyanolyan voltam mint te. Ne aggódj, majd eljön az idő, amikor elkezdesz formásodni. De nehogy abbahagyd a sportot :)
2011. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] így nézek ki
2011. szept. 4. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!