Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szarul nézek ki szerintetek...

Szarul nézek ki szerintetek és ha igen miben változtassak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 30. 15:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mexikói se zsidó stb. csak nyáron lebarnultam meg nem is a legjobb fotó leszarom az emberek véleményét úgyse abból fogok megélni na ennyi.
2011. aug. 30. 19:17
 12/18 anonim ***** válasza:
ilyen jó a fejed:DDD bocs nemtudtam jobban kifejezni magam. Amúgy valami hosszabb,formára igazított haj feldobna egy kicsit. de amúgy nem vészes szerintem.
2011. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már....

"leszarom az emberek véleményét úgyse abból fogok megélni na ennyi." ???? Akkor miért teszel ki magadról képet ilyen kérdéssel? De most komolyan.

2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ugyanezt akartam kérdezni, mint az előttem szóló...

(Amúgy a "csak lebarnultam" szöveg nem igazán adja, mert a vonások jellegzetesek. Én leginkább törökre tippelek...)

2011. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Anyád a török aki a világra szart te szerencsétlen!!!
2011. aug. 31. 19:04
 16/18 anonim ***** válasza:

Istenem... Figyelj, szép öcsém, ha nem bírod a kritikát, akkor ne tegyél fel képet, meg ne is gyere ide! De legfőképp ne anyázz, mert ez csak téged minősít...

(Mellesleg közöd hozzá nem sok, de hófehér bőröm, világos szőke hajam, és zöld szemem van, te szerencsétlen...)

2011. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

abban mi a sértő hogy töröknek vagy indiainak nézünk?

ilyenen nem kell megsértődni

2011. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja en is arra figyeltem fel,h mi ezzel a gond? csak felreneztuk a sötet bőröd miatt. nyugi,meg lehet mondani normalisan is,h magyar vagy
2011. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!