Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van valami szer...

Mit tegyek? Van valami szer vagy bármi ami eltünteti a mitesszereket?

Figyelt kérdés

az egész fejem tele van mitesszerekkel

de nagyon durva,egyszer megpróbáltam megszámolni (unatkoztam) és bár nem jutottam a végére de arra jutottam hogy szerintem van vagy több mint 200 :S:S

tényleg tele van a homlokom,az orrom,az állam,mindenem mitesszerekkel :S

és megpróbáltam kinyomni néhányat,de annak is az lett a vége hogy nem jöttek ki,amit mg sikerült kinyomnom,annak a helyén ilyen helyek van mik maradtam :S

mit tegyek?

hallottam valami kis tapaszról,vagy miről,amit rá kell ragasztani oda ahol mitesszer van és ha lehúzzuk,kiszedi a mitesszereket

ilyen tényleg van? hol lehet kapni? és mennyi egy csomag? hány olyan tapasz izé van benne?

légyszi segítsetek,nem sokára suli lesz és nem akarom hogy megint ezért csúfoljanak! :S

13l


2011. aug. 27. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A Nivea gyártott ilyeneket, nem tudom kapható-e még, a neten magyarul nem találtam semmi értelmeset.

Nivea Visage, Kao Biore Soft Clear-up Strip a neve, ilyen:

[link]


Párszor próbáltam de nekem nem igazán hatott, szerintem a mélytisztítók, arcmaszkok hatásosabbak.

A tapasz nekem csak a mitesszerek tetejét szedte le, nem oldotta ki az egészet.

2011. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kanál zselatin port összekeversz pohárban egy kanál tejjel, megmikrózod, fültisztító pálcikával az orrodra vagy a mitesszeres területre kened, vársz amíg teljesen megkeményedik és csak akkor húzod le. Érdemes előtte egy kis kamillateával gőzölni az arcod.

25N

2011. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ! :D
2011. aug. 27. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Megtaláltam a videót. :)

[link]

2011. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

wow köszi! :D

majd ki is próbálom :D

remélem használ :D

2011. aug. 28. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem segített. :)
2011. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam :D

köszi a választ :)

2011. aug. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!