Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZerintetek még az elfogadható...

SZerintetek még az elfogadható kategóriába tartozok?

Figyelt kérdés

soha nem voltam az a vékony lány, szerintetek még nem vagyok az a túl kövér?

képek:

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 15. 17:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
aztaaa:D ugyan ezek a paramétereim:D 166/75 16/L :D és kb én is hasonlóan nézek ki, csak sajna lapos a seggem XD nekem tetszik az alakod, meg a bőröd színe is nagyon szép:)
2011. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"ha jól megnézzük a második képet, látszik, hogy akkora a s*gged, mint egy űrhajó"

Mit meg nem adnék, ha nekem lenne ilyen (és ha lenne pénzem, akkor nem a mellemet szilikonoztatnám)...

Voltam én is 75 kg 165 cm-hez, nem volt eü. problémám, és keskenyebb voltam, mint a kérdező, de ő mégis jobban néz ki.

Kim Kardashian-nak van arányaiban ilyen alakja, csak ő kisebb, vékonyabb, (157 cm 57 kg), de az arányok stimmelnek.

2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Szerintem szép az alakod bár az enyém volna ilyen.Bár egyet értek azzal hogy sportolni nem árt senkinek mert csak még csinosabb izmosabb leszel töle.
2011. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

Tudjátok az ilyen válaszok annyira röhejesek, hogy az már fáj. A legtöbb jó alakú (tényleg jó alakú) csajt ledagadtozzák, vagy legebézik. Erre neked, akinek rendesen van hasa, és a segge, jajj uram atyám... A második képen, mintha két ember seggét hordanád egyedül... Fúj! Szerintem az elfogadható kategóriába beletartozol, mert sok hülye ilyen akar lenni, mint Te. Egy éve kb. én is így néztem ki, de sosem mondta nekem senki, hogy hú de szexi vagy... Amióta sportolok, sokkal kisebb a hasam, a fenekem. Több pasi megnéz, bár már nem érdekel, mert a sportnak köszönhetően találtam magamnak egy szerető társat. Egyszóval szerintem nem vagy se szép, se arányos. A hasad kidudorodik, a segged túl nagy, és vastagok a combjaid. Kezdj valamit magaddal, mert ez siralmas!!!


Akinek nem tetszik a válaszom, az kötekedjen nyugodtan. Nekem ez a véleményem és ezen nem változtatok. (hozzáteszem a barátnőimnek sem tetszik az alakod)

2011. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ne törödj már vel e rengeteg pasinak ez jön be amugmeg gyönyörű a bőröd
2011. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell lepontozni azt, aki őszinte véleményt mond. Ha egyszer hatalmas a hátsója, akkor az. Ha nem zavarja, éljen vele boldogan, ha meg zavarja, akkor fogyjon le. Nehogy már én legyek a szemét, amiért megmondom a disznónak, hogy disznó.
2011. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azért kell lepontozni, mert hatalmas bunkó vagy. Olyan stílusban beszélsz, ami elfogadhatatlan. Azzal nincs baj, ha siralmasnak gondolod, csak ezt meg lehet mondani tapintatosan is, nem kell ilyen lenézőnek lenni, csak mert neked olyan tökéletes az alakod.
2012. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!