Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZerintetek még az elfogadható...

SZerintetek még az elfogadható kategóriába tartozok?

Figyelt kérdés

soha nem voltam az a vékony lány, szerintetek még nem vagyok az a túl kövér?

képek:

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 15. 17:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Hu b+...

Én vékonyabb vagyok, de bármikor cserélnék veled, nekem ez az alak nagyon bejön, a pasi lennék, most biztos... Áh...

Nem, tényleg nem vagy vékony, de az a plussz, ami van rajtad, pont úgy van, hogy az inkább előny, még ha hasad is van. Sztem ne akarj ebből fogyni. (Jó, hízni sem kell, mielőtt kiforgatnának itt többen. De ha Te is azt kérdezted volna, 10-ből hány pontot adnánk az alakodra, én most azt mondanám, hogy 20;-))

2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem vagy aránytalan, tényleg van rajtad felesleg,viszont ami szembetűnik,hogy mennyire szép a bőröd,feszes, ami azért elég ritka. Vagy csak csal a kép.:D Nagyon is arányos vagy,szép formás. Nagyon sok pasinak az ilyen testalkat jön be. Viszont szerintem is le kéne adnod néhány kg-ot. Futás a legjobb sport. Csak szépen fokozatosan. Mellette figyelj oda mit eszel, sok folyadékot igyál és Réka dvd-kre elkezdhetsz tornázni(futás előtt vagy után mondjuk 20 perc popsi vagy has vagy comb). Én vékony vagyok,és én vagyok igazi körte alak,mellem nem sok viszont fenekem annál több.:S Irigyellek téged.:)
2011. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy kövér. :)

teltkarcsúnak mondanám.

és igen pont jól van az a "felesleg" is rajtad eloszolva.

de nem kell hiznod tartsd csak a súlyodat. :)

2011. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Magamon nem fogadnám el,más meg azt csinál amit akar.Neked kellk tudnod,hogy jól érzed-e magad a bőrödben.

Felülések,hasprés,gugolás,kitörés.Ezek jó gyakorlatok.Igyál sok folyadékot,telít.

2011. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadom a többség tanácsát, több mozgás több folyadék :D
2011. aug. 15. 19:33
 16/27 anonim ***** válasza:
megmondanád hogy hány kiló vagy? (:
2011. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
166 cm 75 kg 16 éves
2011. aug. 15. 20:14
 18/27 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék, ha nekem ilyen felsőtestem lenne mint neked. Egyáltalán nem áll ki a hasad, és nem vagy kövér sem. Ilyen hasam lenne, hát én nagyon boldog lennék. :D

A combjaid a problémásabbak, de az sem gáz szerintem. Nálam pont fordítva van a helyzet, felül vannak problémák, a lábaim viszont elég jók.

A bőröd is nagyon szép egyébként, nem látok rajta semmi hibát. Ha esetleg combra szeretnél rámenni, akkor ajánlom neked Tatarek Rezső 60 perces zsírégető tornáját. Nekem folyamatosan izomlázam van tőle, és már észrevettem hogy kisebb lett a combom mint volt. :)

És hogy a kérdésedre válaszoljak, az elfogadható kategóriába tartozol simán. Rosszul vagyok az olyanoktól, akik felrakják ide a képeiket azzal a kérdéssel, hogy kövérek-e, aztán a fotón szereplő csaj van vagy 40 kiló.


22/L

2011. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nem is vagy kövér,csak vastag.De jó neked.Semmi háj nincs rajtad.Annyira tetszik ez a fajta testalkat,picit vastagabb,de feszes bőr.Én 168 és 56 vagyok,de szívesen cserélnek veled,tiszta háj vagyok,és aránytalan,áhh.Jó neked,persze attól sportolj,az sosem árt =)
2011. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
Semmi háj nincs rajta? Akkor miből van? Izomból nem, az biztos... hát... elfogadható, persze, sokaknak tetszik is, de nálunk ezt már dagadtnak hívják... az arányaid jók, de ha jól megnézzük a második képet, látszik, hogy akkora a s*gged, mint egy űrhajó... ne haragudj... ilyen magassághoz maximum 60 kiló az ami jó... ha másért nem, az egészségedért kezdj el diétázni és sportolni. 10-20 kiló felesleg akkor is megterhelő, ha jól oszlik el. És ha ennyi idősen már így meghíztál, mi lesz később? ...
2011. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!