Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemem? Szép?...

Milyen színű a szemem? Szép? (kép)

Figyelt kérdés

Egyszer már megkérdeztem, de véletlenül kitöröltem, és nem találom...


Az lenne a kérdésem, hogy milyen színek állnának jól? A hajam szőke.

És örülnék, ha valaki meg tudná határozni a színét:) (zöldet szoktam mondani, de nem vagyok benne biztos)


[link]


[link]


[link]

Köszi:)


2011. aug. 13. 10:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért kérdeztem, mert múltkor ki volt festve a szemem ilyen meleg zöldes árnyalattal, és valaki azt mondta, hogy nehogy zölddel fessem, mert "agyonüti" a színét. Nagyon ritkán festem ki magam, de akkor szeretném ha nem lenne tök előnytelen.

2011. aug. 13. 13:22
 12/23 anonim ***** válasza:
Barna, esetleg zöldesbarna smink. Egyébként a szempilláid gyönyörűek, de maga a szemed színe valami borzalom.
2011. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jól van na! Nem akartam én semmi rosszat! :)
2011. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
gyönyörű!!!!! *-*
2011. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nagyon szépek! Szerintem inkább kék.

Amúgy persze már... nekem meg barnák a szemeim, akkor ezek szerint az egész májam tönkre van menve? XD

2011. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szempilláidat kicsit photoshoppal beégetted? :D amúgy szépek a szemeid :) nem tudom milyen szín állna jól de szerintem is jó lenne a barna :)
2011. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam hozzá, nincs is photoshoppom:D A szempilláimat szeretem, viszont nekem a szemgolyóm nem annyira tetszik, mert olyan trutyi színe van.
2011. aug. 15. 19:05
 18/23 anonim ***** válasza:
hát te h*lye vagy ha azt hiszed trutyi színe van :D csodálatos :) *-*
2011. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Gyonyoru szemed van !!!!
2011. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
a körülete kék,belője meg zöld.Különleges,tetszik.Már unom a barna,kék szemeket.Imádom a zöldet,nekem is az van,de a tied is jó,tetszik :D
2011. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!