Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól? (bővebben lent)

Lányka555 kérdése:

Hány éves kortól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy hány éves kortól csinálnak tattoo-t? Persze a probléma, hogy szülői beleegyezés nélkül.

Bugyi alatt lenne szóval nem látnák. 16 éves vagyok. Tudom,hogy fiatal vagyok de már nagyon régóta szeretném és évek óta győzködöm az őseimet akik hajthatatlanok. Jól át gondoltam a kérdés csak az, hogy megtudom-e csináltatni ennyi idősen vagy még várnom kell vele. Előre is köszönöm!


2011. aug. 9. 00:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen minden nap azt fogom nézni mivel minden nap fürdök... az meg a másik, hogy 50 évesen sem fogja sneki más látni csak a párom... ha meg szeret akkor elfogadja mivel én vagyok így is. és igen jól átgondoltam és ha a szüleim megengednék akkor nem kéne ilyen rejtett helyre... Az meg a másik, hogy az emberek előítéletekkel néznek azokra az emberekre akiknek tetoválásuk piercingjük vagy más testmódosításuk van. Nagyon szeretnék tattoo-t de azt nem,hogy bármikor elmegyek egy állás interjúra emiatt küldjenek el... és ezt a helyet ugyebár nem látják.
2011. aug. 9. 13:58
 12/13 A kérdező kommentje:
Az ízlésem pedig ebben a térben nem fog változni mert olyan mintát szeretnék minek jelentése is van... Nem csak olyat ami abban a percben megtetszik. Azt tervezzük a barátommal együtt csináltatunk. Ő 17 éves. Ha együtt megyünk talán könnyebben megcsinálják. És inkább legyen 16 évesen a bugyimban amit nem lát senki más csak a pasim mint,hogy tele legyen szurkálva a fejem...és egy kolás kupak belefér a fül tágítómba...
2011. aug. 9. 14:01
 13/13 anonim ***** válasza:

intim tetoválás 18 év felett lehet csak, mivel bugyid alatt van az már intim szóval beszéld meg szülidel hátha megengedik és akkor lehet láthatóbb helyen is pl csuklón vagy lapockán

16 évesen semiképp nem csinálnak neked oda tetkót semmiylen szalonba

2012. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!