Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mitől jönnek ki...

S. O. S.! Mitől jönnek ki ezek a csípés szerű pöttyök? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

sziasztok lassan 2 hete éjszakánként valami meg csíp ami nagyon de nagyon viszket, olyan mint a bolha de mégse.

Utána néztem allergiáknak, de egyikre se hasonlít, a sírás kerülget annyira viszket.

Valaki tudna segíteni?


2011. aug. 9. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szúnyog?poloska?
2011. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kéne fordulnod. Addig pedig cseréld le az ágyneműdet és ha meg tudjátok oldani gőzzel fertőtlenítsétek ki az ágyadat.

Vegyetek még Calcium pezsgőtablettát és ha javul tőle a helyzet, akkor mégis allergia volt.

De szerintem mindenképp keresd fel a háziorvosod!

2011. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljes nagytakarítás, ágyneműcsere és ha még így is jönnek elő ilyesmijeid, akkor menj el bőrgyógyászhoz vagy allergológushoz.
2011. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az ágyat ki porszívóztam, ágyneműt cseréltünk pokrócokat kimostuk.

És még mindig vakarózok.

2011. aug. 9. 00:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg keresd fel a háziorvosod, én akkor is valamilyen allergiára tudok csak gondolni hogy csak éjszakánként jön ki rajtad:S
2011. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
napközben is szoktam viszketni ha nagyon rám jön, de pl. most is nagyon viszket a karom, meg a combom, térdem és megőrülök.
2011. aug. 9. 00:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam, menj le az orvoshoz, mert akkor akár komolyabb probléma is állhat a háttérben:S De ha semmi komoly akkor is ez az állapot már joggal mondható kórosnak, gondolom te sem szeretnél még tovább szenvedni emiatt.
2011. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne vakarászd, mert attól csak rosszabb lesz!

Kend be magad valami krémmel és tegyél oda hideg vizes törölközőt, ahol viszketsz. Nekem ezt ajánlották ha kijönnek az allergiás kiütéseim és bejött. (:

2011. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 9. 10:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Reméljük nem ágyi poloska, mert rá jellemző, hogy éjszaka jön csak elő, és akkor csíp. Milyen jellegű csípés amúgy? Az egész testeden, vagy csak végtagokon?
2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!