Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, amikor...

Titeket nem zavar, amikor valakit olyasmi miatt bántanak, amiről nem tehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
De zavar, de inkább úgy vagyok vele, hogy ez az ő szegénységi bizonyítványuk és örülök, hogy én nem vagyok olyan, mint ők.:)
2011. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon is zavar. Kiskoromban csúfoltak a túlsúlyom miatt, pedig 8 évig nem állhattam lábra sem, nem nagyon tehettem róla... leadtam 25-30 kilót, most viszont megint beteg vagyok, csak most elég vékonyra fogytam, most ezért csesztetnek. Persze még az is szánalmas, aki valakit a füle/orra/szája miatt (nem műtött) csúfol.
2011. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy tálalja az illető. Sokan amúgy hajlamosak bántásnak venni az őszinte véleményt is. Tehát ha valaki normálisan leírja, hogy nem szép az arcod, a melled stb., egyből támadásnak veszik.


Én attól vagyok rosszul, amikor valaki feltesz egy kérdést pl. hogy kövér vagyok-e? Az illetőn szemmel láthatóan van vagy 20-30 kg felesleg és 10ből 8-an azt válaszolják, hogy á dehogy meg nem ez számít az életben stb. Ennek mi értelme van?


Mondjuk az elhízás pont olyan dolog, amin lehet változtatni, de hirtelen ez jutott eszembe.

2011. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az elhízás pont olyan dolog, amin lehet változtatni, de hirtelen ez jutott eszembe."

Van sok eset, amikor nem lehet rajta változtatni (persze ez a ritkább) amúgy jogos amit írsz.

2011. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem amikor valaki pusztán rosszindulatból szól be a másiknak. Szóval nem építő kritikára gondoltam, az jó. Pl egy barátnőmet piszkálta az egyik pasi, hogy : "te ugye meghíztál a nyaralás alatt?". És még röhögött is hozzá. Barátnőmnek ez rosszul esett, azt mondta neki, hogy erre most nem tud mit mondani. Ezért mondtam helyette én valamit a csávónak :) (nem csúnya szót). De megérdemelte mert gonoszkodott...
2011. aug. 7. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó, hát a bunkó viselkedés kinek esik jól?


Teljesen mindegy, hogy a külsődet bántják vagy azt mondják rád, buta vagy, mindkét esetben rosszul esik. Ezekkel nem kell foglalkozni.

2011. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát lehet én vagyok a hülye de én nem venném gonoszkodásnak ha a pasim megjegyezné h híztam nyaralás alatt..:D
2011. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen engem nagyon zavar, sőt sajnálom az illetőt.

Az egyik osztálytársam szellemileg fogyatékos és piszkálják, pedig most megyünk hatodikba, nagyon sajnálom, ahogy tudok kiállok mellette:(


12L

2011. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De, zavar. HA nem tehet róla, akkor ellene sem tud nagyon tenni. Tapasztalat. Mindenesetre ilyenkor örülök, hogy ennyire gyökér nem vagyok se érzelmileg, se agyilag.
2011. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De,én komolyan ölni tudnék ezért :D na jó csak vicc volt

tapasztaltam nagyon sokszor,tudni kell rólam,hogy nagy az orrom,semmi önbizalmam sincs,mára már ott tartok,hogy félek ki menni az utcára is.A pasik persze egy feszt bámulnak,beszólogatnak komolyan ilyenkor a sírás kerülget,ilyenkor azt kívánom,hogy nyíljon ki a föld alattam

2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!