Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakja...

Szerintetek milyen az alakja a (netről szedett) képen lévő lánynak? : )

Figyelt kérdés

Nos, a képet neten találtam, de mivel az egyik szereplője hírhedtebb, nem retusáltam ki a nő arcát...remélem ez nem nagy gond :)) Milyennek mondható az alakja? Hasonló vagyok én is, és kövérnek érzem magam..


[link]

[link]


2011. aug. 2. 12:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

De, szerintem is Gyurta Dániel :) De nem voltam benne biztos :D

Igen, lehet, hogy csak a felsője előnytelen :) Nekem is hasonló az alakom, csak talán a csípőm szélesebb..:S De most elkezdtem zumbázni, az állítólag nagyon hamar segít :) Reméljük.. :)

2011. aug. 2. 12:40
 12/26 A kérdező kommentje:
Na, elolvastam a képhez tartozó cikket :) A barátnője volt 1 vagy 2 évig, de már vagy egy éve nem az, és igen...5 évvel idősebb volt nála :D de szerintem ez abszolút nem számít :))
2011. aug. 2. 12:42
 13/26 anonim ***** válasza:

A Zumba nagyon jó! Tényleg hamar érezni fogod a hatását, ráadásul a mozgásod is fejlődik. :P

Persze, ha szerelmes az ember, nem számít a kor, nem is azért kérdeztem, csak szerintem feltűnően idősebbnek tűnik. Bár egy ilyen kissrácos pofi mellett nem csoda! :P

2011. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Peersze, gondoltam, hogy nem azért mondtad :)) Nyilvánvaló h nem számít, ha szerette :)) Tényleg nagyon aranyos és helyes arca van! :D De szerintem a nő is szép, csak tényleg látszik, hogy öregebb :))

Igen, már kb. 2 hete járok, és nagyon élvezem! Főleg hogy kb. 1 éve társastánc-versenytáncoltam, és nagyon sok mozdulat megvan a latin részből, csak ez sokkal szabadabb, annyira szeretem! :)

2011. aug. 2. 12:48
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csúcsszuper alakja van a csajnak és a felső is nagyon sexy rajta!

:D

29F

2011. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én, ha a helyében lennék, a kukába dobnám ezt a felsőt, annyira előnytelen. Esetleg egy melltartót sem ártott volna felvenni, mert a nagy mellre hat a gravitáció. Emellett vigyázhatott volna arra is, hogy felhúzza a gatyáján a sliccet.

Száz szónak is egy a vége: a borzalmas stílusától nem tudok elvonatkoztatni, az alakja sem tetszik.

2011. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Jó alakja van, bár a képen úgy néz ki, mint aki gyúr és szerintem is igencsak előnytelen neki ez a felső.
2011. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hát igen...a felső, mindenkinek az szúr szemet! szerintem is rossz..de más képet nem találtam:D és a sliiicc tényleg..na mindegy, szegény:D a lényeg, hogy még izmosítanom kell:D
2011. aug. 2. 20:47
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy nem veszi észre, hogy ez a felső számára előnytelen. A nagyobb mellű, husisabb lányoknak nem áll jól a fűzűszerű felső. Azt kell kihangsúlyozni, ami szép, tehát: V-kivágás! :)
2011. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szerintem is jó az alakja a nőnek, és egyben mázlista :D járt Gyurta Daniival *-*
2011. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!