Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveg jo lenne vagy inkább ne?

Szemüveg jo lenne vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
én velem az van hogy már ugy 2 éve picit látok homályosan de 2 éve részt vettem egy szemvizsgálaton és kinevettek hogy nincsen semmi baja a szememnek.most megtaláltam a növérem régi szemüveglyét és csak felprobáltam hogy milyen és sokkal tisztábban láttok még mesziről is tok olvasni és láttom az emberek arcát a tv-ben anyám szerint 1-est kell vennem de kötelező a szemvizsgálat?és ha kellene melyik a legdivatosabb férfi szemüveg?amelyik nem olyan nyomi hanem olyan klassz mint amit most láttok ilyen: [link]
2011. júl. 27. 16:31
 1/5 anonim válasza:
Menj el másik optikába, és vizsgáltasd meg újra. Nekem a feles romlást is felismerték, és erre is ajánlottak szemüveget, mert így nem olyan gyors ütemben fog tovább romlani, mint szemüveg nélkül. A keretet pedig, majd csak ott az optikában érdemes kiválasztani, mert ott látod, hogy mi áll jól. Én is nézelődtem előtte neten, de arra jutottam, hogy az optikában teljesen más alakú és lett. 18/L
2011. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem látsz jól, akkor mindenképpen kell szemüveg, ha máshová nem, vezetni meg moziba :) De mindenképpen normálisat vegyél, amit szívesen hordasz, 30ezer Ft min. lesz
2011. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

húúh hát ez a szeműveg nekem nagyon nem tetszik! Az arc formádtól is függ hogy milyen szemüveget viselj! Ha ez tetszik nekek akkor meg ugyis jó! :) Már manapság nagyon divatba jött a keretes nekem is az van kékes szürkés feketés keretem van és extra szuper :)


[link]

a másodikra gondoltam :) Model: JR149

bár az ára nagyon borsos de lehet olcsóbban is kapni ilyesmi féléket! :)

2011. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az elsönek:kösszi de egy én nem vok nagyon szép szoval ezért nem tom másodszor még csak 15 vagyok.
2011. júl. 27. 17:48
 5/5 hot_kiss ***** válasza:

Hogy jön a szemüveghez a szépség?

Ha nem látsz normálisan, akkor mindenképpen menjél el egy kivizsgálásra. A vizsgálat még ingyen is van, de a szemüveg benne lesz 25-30 ezerben biztos, attól függ, hogy mennyire drága keretet választotok.

hiába tetszik neked ez, ha a fejformádhoz nem áll jól, akkor b@szhatod az egészet. Nekem is tetszett az a telikeretes, amit linkelt az egyik válaszoló, de iszonyat sz@rul állt. Majd ott felpróbálgatod, megnézed és ennyi az egész.

2011. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!