Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz a szemüveg?

Szerintetek gáz a szemüveg?

Figyelt kérdés
A családom azt mondja, hogy szinte semmi különbség nincs az arcomon mikor rajtam van a szemüveg, hogy nem zavaró. De mégis mikor nincs rajtam a szemüveg mindenki azt mondja, hogy milyen szép vagyok ...Szerintetek csúnya ha egy lánynak szemüvege van? Csináltassak kontaktlencsét?
2011. júl. 26. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
nem, nem csúnya, tud az jól állni is. viszont a kontaklencse 100x jobb. nekem nincs, remélem nem is lesz, de ha önbizalomhiányod van a szemüveg miatt, cseréld le kontaklencsére. nem fogod megbánni, az biztos. :)
2011. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, főleg az új frizurám óta: jól áll, de szemüveggel valahogy nem illik össze...Én ahogy tehetem, kontaklencsét csináltatok magamnak. Valakinek viszont nagyon jól áll a szemüveg, egy fajtája (nagy, vastag keretes ma már divat is. Egyéntől függ.
2011. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem csúnya, ha jó keretet választasz, nagyon jól tud állni. De ha zavar a szemüveg vagy ki szeretnéd próbálni, nyugodtan csináltathatsz kontaktlencsét is, akit ismerek és van neki, nagyon imádja.

Nekem nem állandó szemüvegem van, csak akkor kell hordanom ha távolra nézek (pl. moziban, táblánál, vezetésnél), és semmi bajom sincs vele, állítólag olyan okos fejem lesz tőle.

2011. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 emolány ***** válasza:
Én sosem hordom már évek óta ott áll a szekrényen.
2011. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
DEHOGY csúnya, olyan gyönyörű szemüvegek vannak már, hogy komoylan néha szeretnék szemüveges lenni. Ne szégyelld, tényleg:)
2011. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a tanárok mit szólnának hozzá? Nem lenne gond?
2011. júl. 26. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek szemüveges lenni, egyszerűen öltöztet, próbálkoztam már kontaktlencsével, de mire betettem, már minden bajom volt tőle. Szemüveget már az 1200-as évek óta hordanak, mért pont most lenen gáz?
2011. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hot_kiss ***** válasza:

Ezen most meghökkentem. Hogy szólhatna egy tanár a szemüveged miatt? Ha rossz a szemed, akkor kell a szemüveg. Ha Téged zavar, akkor csináltass kontaktlencsét, nekem már lassan 7 éve van szemüvegem és most már elég furcsa lennék szemüveg nélkül.

Egyáltalán nem gáz, sőt, van aki direkt vesz magának nem dioptriásat a divat miatt.

2011. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az miatt, hogy szemüvegem lett...Hanem az miatt, hogy kontaktlencét csináltattam (elég szigorú a tanárom, félek tőle :S)
2011. júl. 26. 23:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz nincs semmi köze, az a fontos, hogy láss.
2011. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!