Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor engedjem meg egy fiúnak...

Mikor engedjem meg egy fiúnak hogy megcsókoljon? És nem ciki bevallani, hogy az lesz az első csók, és semmi tapasztalatom nincs benne. Elég szerény lány vagyok sajnos.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

1.amikor "felkészültnek találod magad (vagy le nem smárol:D)

2. nem egyáltalán nem ciki ő sem úgy született hogy már túl volt rajta

3. nem muszáj megmondani úgysem úgy foglya kezdeni hogy te már csókolóztál? ha mégis akkor mond hogy még nem és kész:D


általában már amennyire általánosíthatok nem szúrják el ezt a csókolózós témát:D

2009. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. és köszönöm
2009. ápr. 5. 19:31
 3/3 anonim válasza:

ha úgy érzed felkészültél rá engedd neki,aztán ha úgy érzed kicsit sok akkor finoman huzódj el, majd bujj oda hozzá..

én ugyanezt csináltam, megkérdezte mi történt, én elmondtam hogy nekem ez volt az első, megsimogatott és azt mondta nagyon ügyes voltam :) ne félj.

2009. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!