Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gondolom, sokak problémája...

Gondolom, sokak problémája külsejük elfogadása. Sajnos nekem is. Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés
Régebben teljesen meg voltam elégedve magammal, mind beslőleg, mind külsőleg. Nagyon büszke is voltam magamra, és kaptam a külsőmmel kapcsolatban is pozitív visszajelzéseket teljesen ismeretlen emberektől is. Egy éve azonban úgy érzem, hogy nem néznek rám az emberek és amikor beszélek, akkor sem néznek a szemembe, csak ritkán, általában eltekintenek más irányba. Teljesen megőrjít, úgy érzem, hogy azért van, mert nagyon csúnya vagyok és emiatt még csak rám sem mernek nézni. Igazából nem változtam jelentősen, de egyszerűen nem tudom, miért van ez. Egy elkeseredett fiú Pécsről.
2009. ápr. 4. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

az, hogy nem a szemedbe néznek nem nagyon köthető a külsődhöz... ha vki állandóan a másik szemébe néz, az csak arra utal, h felsőbbrendűnek érzi magát. ezért van, h mikor beszélgetsz valakivel úgy szokott lenni, hogy mikor hallgatod akkor nézel konkrétan rá, ha meg te beszélsz te is másfele tekintesz... tökfura, nemrég olvastam és azóta nézem hogy tényleg így megy-e, de tényleg..

meg azt tudtátok, hogy hogyha vmi oylat láttok, ami nem tetszik összeszűkül a pupillátok?:D elhomályosul a kép... ha meg kedeveset látok, kitágul...

meg csak akkor néznek az emberek mélyen egymás szemébe ha nagyon utálják egymást, vagy ha szerelmesek:)

2009. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!