Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez így szerintem nagyon...

Ez így szerintem nagyon ronda. Mit csináljak, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csináljak a kulcscsontommal, vagyis a vállammal, hogy ennyire ne álljon ki, mert undorítóan néz ki:

[link]

esetleg valami gyakorlatot,vagy más egyebet?

Előre is köszi, aki elolvasta és válaszolt!


2011. júl. 20. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hey, ne sértegesd a kulccsontomat! :). Nekem is dettó ilyen, és én szeretem, soha nem találtam csúnyának! Egyik testrészem, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, pedig ilyen nem sok ilyen van rajtam..

Gondolom am hogy a kezed is elég izmos lehet alapból, ált az ilyen felsőtesthez szálkásabb, izmos kéz "jár".

2011. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát sportolok mellé, hogy ne tűnjön annyira nagyon csontosnak, de nem angyon hazsnál és engem nagyon zavar, hogy látszik a kulcscsontom:/ sajnos hízni nme tudok nagyon, ha mégis az is a hasamra megy és nem marad meg sokáig...

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 20. 16:22
 13/17 anonim ***** válasza:

ma 12:00

Nem feltétlenül...

Rajtam van bőven felesleg, 165/67 vagyok, és nekem is majdnem ilyen, sőt, hanyatt fekve a bordám, és a csípőcsontom is nagyon kint van (pedig rendesen van rajtam háj...)

Ez genetika inkább, mármint alkati dolog, nem súly, meg vékonyság függvénye.

2011. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
az kb mindenkinek kilátszódik. nekem is hasonló :D
2011. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
nekem is ilyen..és szerintem ez nem rossz.: D
2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem csúnya de tényleg eléggé kiáll!
2011. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21:04 vagyok de sajnos nincs vele mit tenni ez tényleg genetika én hiába fogyok és edzek nekem meg vastag a lábam!Ilyen vagyok el kell fogadnom sajnos!:(
2011. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!