Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted szép az idei Szépség...

Szerinted szép az idei Szépségkirálynő?

2011. júl. 19. 21:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Istenem... Én is azt mondtam, hogy szerintem nem szép. Na és? Nem vagyok irigy. Az ismerőseim fele szebb mint ő. És miért nem indulnak ilyeneken? Mert nem akarnak szépségkirálynők lenni, nem szeretnék mutogatni magukat, nem ez az életcéljuk, nem ezzel akarnak elérni valamit, nem vonzza őket ez a "műfaj", meg vannak elégedve az életükkel korona nélkül is, nem akarnak 3-4 év múlva a reggeliben (RTL klub) társműsorvezetők lenni, tanulással szeretnének valamire menni és még sorolhatnám. Ha irigy lennék, mindenkire azt mondanám, hogy csúnya. Nem gondolod? Nem tartom magam rondának. Az alakom nem tökéletes, de nekem ez áll jól, én így vagyok jó. Az arcomon/arcommal semmi gond nincs. Megvagyok elégedve magammal. Volt olyan lány közöttük aki jobban megérdemelte volna, mert én láttam köztük olyat aki SZÉP volt:) Remélem kimerítő volt a válaszom!!!!
2011. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

21:24 vagyok.

Azt elfelejtettem mondani, hogy nem csúnya, csak átlagos. ÉS a világversenyen tényleg nincs esélye. A többi országban mindig szebbek vannak. Valahogy mi nem tudunk válogatni:S

2011. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ilyen szép királynőnk volt még, megmondom őszintén.

De nekem is még Bertók M. volt a kedvenc :)


Ja, annak aki azt írta hogy neki szebb arca van: foggalmam sincs honna szedi ugyanis a szépség relatív valahol, lehet hogy szerinte ő csodaszép, de még a selejtezőbe se jutott volna ba ha mondjuk a zsűri felének nem az.

2011. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet hogy nem jutott volna be. DE lehet, hogyha más lett volna a zsűri, akkor más lenne most az 1.helyen:)
2011. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22:41, én is tudom, hogy a szépség relatív, viszont az én ízlésem szerint én szebb vagyok (de csak az arcom, mert az alakja vitathatatlanul jobb), és nekem csak ez számít, elvégre nem másoknak akarok megfelelni. Hogy miért nem jelentkezem? Mert nem akarok. Más életet képzeltem el magamnak, ahogy azt 21:24 írta, illetve az alkatom sem megfelelő hozzá. Kielégítő a válasz?
2011. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, és még hozzátenném, hogy magamat sem látom csodaszépnek, egy szóval nem mondtam ilyet.
2011. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!