Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsek?

Hogyan szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

A borotva ugye nagyon megerősíti :S

A gyantára teljesen kipattogok pedig már sok féle gyantát kipróbáltam de egyik sem vált be (kozmetikusnál)

Az otthoni gyantázáshoz nem lenne elég erőm :S

Az epillátor meg a sírba visz :S nagyon fáj és ugyanúgy kipattogok tőle.

Mikor kipattogok hetekig sebes utána sebtetős seb van ott, fáj és csúnya mire eltűnik addigra nő a szőr is :S

Mi lenne a jó szőrtelenítés? Most jelenleg borotvát használok de nagyon csúnyán megerősíti :S

Érzékeny a bőröm, fehér bőrű vagyok nagyon vékony is a bőröm de sötét szőrszálakkal :S

Mi lenne a jó megoldás?

15/L


2011. júl. 16. 21:59
 1/5 anonim válasza:

Szerintem próbálj ki szőrtelenítő krémeket. Lehet, hogy gyantázás után is lehetne vmit rátenni, amitől jobb lenne. Ezt kérdezd meg a kozmetikusodtól.


Ha teljesen reménytelen a helyzet, akkor is jó, ha elmész a kozmetikusodhoz, aki biztos jobban ért az ilyesmihez és épkézláb választ tud adni.

16 L

2011. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem erősödött a szőr a borotvától.már 1 hónapja nem borotváltam,és a combomon alig van,a lábszáramon meg csak kicsit.Nem értem akkor nekem miért nem erősödik:/

Am a krémtől is ugyanúgy visszanő majd neked,meg a borotva hatásosabb is átmenetileg.A krém sokat rajtahagy.Ha nagyon zavar,akkor lézeres kezelés majd,ha utánanézel,én arról semmit nem tudok.Az epilátor meg egy jó dolog,egyszer kell átesni rajta,utánna menni fog:)

Bár én is borotválok mindenhol,de az én bőröm...(nagyon hosszú)okokból nem bírja az epilátort.De nem fáj nekem se!

Hajrá!

2011. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld ki a Veet szőrtelenítő krémeket. Nekem bevált, sokáig nem nőtt szőr a lábamon.
2011. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy megerősödik tőle a szőr. Akkor a haj miért nem erősödik ha sokat vágjuk? Ilyen alapon mindenkinek erős, dús haja lenne...


Én borotválom. Vettem a gyógyszertárban jó minőségű aloe verát és borotválás után azzal kenem be a hónaljam és a szemérem dombomat is és így nem pattogok ki. Este pedig fürdésnél egy durvább kesztyűvel áttörlöm a leborotvált testrészem és így szőrbenövésem sem lesz.

Én a szemérem részemnél előbb úgy szoktam, hogy a szőr növekedésével megegyező irányba, majd utána ellentétes irányba húzom a borotvát és így kevésbé "tépi" a szőrt. (főleg szemérem résznél)

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szemérem résznél borotálom, fent meg epilálom.

Először fájt csak az epilálás, egyre inkább nem fáj. Néha még szemöldökcsipeszsel is nekiesek, ha vmit nem szedett ki, vagy ha nagyon sok időm van xD


Az a jó féle aloe vera krém, az milyen néven fut? :)

2011. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!