Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kínos kérdés, de szőrtelenítse...

Kínos kérdés, de szőrtelenítsek ott lent?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva osztálykirándulásra megyünk, ahol 3 napig leszünk. És fogalmam sincs milyen tusoló lesz, meg hogy hogy fogunk fürödni, de én félek, hogy a többiek látni fognak meztelenül...

Egyébként kilencedikesek vagyunk, szóval nagyon nem is ismerem a többieket. Nem szőrtelenítettem még...


Mit tegyek? 15/L


2011. máj. 8. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ahogy érzed
2011. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem elég a bikinivonal, aztán befelé fordulva tusolsz. de ahogy gondolod.
2011. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem szőrteleníts! Egyrészt, ciki, ha meglátnak, másrészt meg higiénikusabb is. Szerintem a rendszeres szőrtelenítésre is ráállhatsz, sokkal jobb és 'szebb' ha nincs szőr.
2011. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ciccamicca válasza:
Ha úgy érzed, hogy félsz attól mit szólnának, akkor nyugodtan!:D Baj tuti nem lehet belőle. :D Csak bátran, és éppenséggel lehet, hogy az osztálytársnőid is félnek ettől, ahogy sokan mások is! Én azt mondom, ha zavar a szőr akkor szabadulj meg tőle, ezért senki nem mondhat rád egy rossz szót se. Ha meg véletlenül is megkérdezik, egyszerűen csak mondd azt, hogy így tetszik, persze csak kedvesen:D Lehet másoknak éppen te hozod meg a bátorságot^^
2011. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy higiénikusabb mert a szőr nem véletlenül van ott, de tuti nem lesz semmi bajod akkor se ha leborotválod, ha meg nem teszed meg lehet h cikis helyzetbe kerülsz
2011. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, attól félek, hogy mindenkinek le lesz szőrtelenítve, csak nekem nem.

De annyira meg nem vagyok jóba senkivel, hogy megkérdezzem. Meg amúgy is szégyellősebb vagyok az átlagnál. Fürödjek bikinibe? Vagy hogy? :(

2011. máj. 8. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan érzed. Bikinibe semmiképp se fürödj, akkor azért néznének hülyének. A bikinivonaladat szedd le mindenképp, a többit vágd rövidre, vagy a többit is szedd le. De szerintem elég a bikinivonalat leszedni, a többit rövidre nyírni, aztán befelé fordulva tusolsz majd. Vagy ha meglehet azt oldani, menj el egymagad fürdeni (esetleg egy olyan lánnyal, akivel jóba vagy, megbízol benne), és akkor nem látja mindenki.


15/L

2011. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Én mindenképpen szőrtelenítenék a helyedben.

15/L

2011. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én az ilyen helyeken mindig leborotválom a bikinivonal részt, és fürdőruhában fürdök!!
2011. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrös vagyok lent, de ált. a bikinivonalig leszedem. Mikor oszt. kiránduláson voltunk, fürdéskor azért csak láttam, h csak pár oszt.társamnak volt csupi, nagyrészüknek fazonos volt. És bár nekem volt a legszőrösebb, nem szólt meg senki...jó mondjuk annyira nem is mutogattam magam, én is szégyenlős vagyok.
2011. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!