Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kínos kérdés, de szőrtelenítse...

Kínos kérdés, de szőrtelenítsek ott lent?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva osztálykirándulásra megyünk, ahol 3 napig leszünk. És fogalmam sincs milyen tusoló lesz, meg hogy hogy fogunk fürödni, de én félek, hogy a többiek látni fognak meztelenül...

Egyébként kilencedikesek vagyunk, szóval nagyon nem is ismerem a többieket. Nem szőrtelenítettem még...


Mit tegyek? 15/L


2011. máj. 8. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

vagy max. fürödj fürdőruciban=D

14/l

2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene szőrteleníteni...? Ha nem élsz nemi életet, és nem zavar, akkor szerintem felesleges, max vágd rövidre.

Ha meg most borotválod le először, amikor nő a szőr, szúrni, viszketni fog.

16/L

2011. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem kellett már zuhanyoznom olyan zuhanyzóban, ahol egymás mellett voltak a nyitott fülkék..meg szemben is voltak, szintén nyitottak. Szégyenlős vagyok, igy befelé fordulva zuhanyoztam, akkor szerencsére szemben épp nem volt senki, csak mellettem a másik fülkében, a falon meg nem lehet átlátni ugyh az nem zavart :). Meg megvártam, amig a nagyja végzett. De olyat is birsz, hogy felkelsz korábban, amikor épp nincs (szinte) senki, és csinálsz egy gyorszuhanyt.
2011. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!