Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és 159 cm....

16 éves vagyok és 159 cm. Hogyan nöhetnék? :D

Figyelt kérdés
egyáltalán tudok még nöni?? igaz az hogy ha nyujtom magam akkor egy két centit nöhetek?(pár hónapja nem túl rendszeresen dohányzom, az gátolhatja??)
2009. márc. 31. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
szia!szerintem ez sok mindentől függ..én is azt hittem ,hogy pici maradok (157cm) ,de aztán elkezdtem nőni 19évesen és azóta 164cm vaygok... soha sem lehet tudni...^^
2009. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Hali! Ne aggódj, sok emberrel van ez így. Én is 15 éves vagyok, 158cm. Hidd el, jobb picinek lenni, rengeteg előnye van. Pl. sohasem fog előfordulni, hogy le kell hajolnod egy pasihoz, ha meg akarod csókolni! Ráadásul ha majd idősebb leszel, úgy 25-30 éves, egy csomót letagadhatsz a korodból!
2009. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Ez tényleg sokmindentől függ, de sztm az is fontos hogy a szüleid nagyszüleid milyen magasak..meg sztm még nőhetsz egy csomót mert pl nem tom mi igaz belőle de nállam igaz hogy általában 9.-10. -ig nőnek meg az emberek. Amúgy meg nem baj ha kicsi vagy:) sok előnyt fordíthatsz a javadra:) csak jólkell hasnálni;D
2009. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy ilyen kicsi vagy? Szerintem nagyon aranyos lehetsz. Én most vagyok 22 és kb 162 cm. Van aki alacsony, van aki magas. bár én nem lennék magas, esetleg egy kicsit apróbb mint most. (162 cm, 55 kg)
2009. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj 16 évesen én is ezen paráztamXD,ha ez vígasztal én 20 vagyok(nah jó pár nap és 21) és mégis csak 153 cm.A pici lányok nagyon aranyosak tudnak lenni,jól lehet őket babusgatni,olyanok mint egy kislány(egy a hátrány főleg ha olyan babaarcod van mint nekem, és folyton csak 17neknéznek és kapkodhatom elő a személyimet midnenholxd)

Engem imádnak a fiúk,mmint a magasságom miatt,és merek kislányként is viselkedni,mert hát miért is ne.

Am ha a szülők magasak akkor te is az leszel ne parázz.Sajna nálunk anyu magas apu nem,én meg nagyanyám alakját és magasságát örököltem(bazi nagy pech) igaz ő az idő múlásával össze ment,szal most olyan 148cmXD

2009. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom..eddig csak a bnöim szerint vagyok aranyos pasik még nem mondták xD... meg hát jó lenne modellkedni meg azse lenne baj ha nem tünnék el a gatyákban:D (xs-eset hordok és csöt, de mégis : D) amugy 44 kg vagyok:D
2009. ápr. 2. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire nyugtatlak meg, de én 20 éves koromig 162 voltam, most 165-nél megálltam. De akkor is nőttem kemény 3 centit! :D


Nagybátyám 25 éves koráig nőtt. 18 évesen 165 volt, azóta nőtt jó 10 centit ^^

2009. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!