Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól adhatnak el...

Hány éves kortól adhatnak el fültágítót?

Figyelt kérdés

A napokban szeretnék magamnak venni egy 2 mm-es fültágítót,de nem tudom ,hogy itt korhoz van-e kötve mint pl a tetoválásnál (mert ezt is ugye ilyen szalonokban lehet kapni).Szóval előre is köszönöm :) és ha lehet nem szeretnék ilyen elrondítod magad fajta kommenteket kapni:))

13/L


2011. nov. 1. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezaz! Te is b'szd szarrá a füledet.
2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért ennyire nem kell tragikusnak lenni a kicsi még simán összeforr:)
2011. nov. 1. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak később majd még nagyobb kell, mert az a trendi. :D Amúgy szerintem ki adnak neked is.
2011. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak ékszert veszel, persze, hogy kiadják! És ne hallgass azokra, akik becsmérelnek, ha jobban fogod vele magad érezni, uccu!
2011. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 13:52

Mondod ezt egy 13 éves kislánynak :D

2011. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert? Inkább ilyen korban csinálja ezeket, ilyenkor természetes, hogy kisérletezik, nagyobbnak akar tűnni, menőbbnek.
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 13 éves lánynak nem fültágítással kéne "kísérletezgetnie", hanem max hajfestéssel... Az a normális ha maradandó dolgokat érett fejjel gondol át az ember, mint sem hogy később megbánja. Ha a 2mm-est megengedték a szülei, amit erősen kétlek, akkor a nagyobbat miért ne engednék? Pl hajfestéssel is tűnhet nagyobbnak komoly következmények nélkül.
2011. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyik ismerősömnek már 14 évesen volt fültágítója. Szerintem ez nincs korhoz kötve, inkább szülőtől függ. Mert pl elmentem piercinget csináltatni még 14évesen és szülői engedéllyel simán megcsinálták.
2011. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen 12 éves korom óta van tágítóm, miért lenen korhoz kötve?
2017. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!