Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ilyennek...

Mit tegyek, hogy ilyennek lássam magam?

Figyelt kérdés
A volt barátom előttem/utánam lévő barátnőit és exbarátnőit látva mindig arra jöttem rá, hogy én hozzájuk képest semmilyen vagyok. Állítólag jól nézek ki, szép arcom van, az alakom is jó, meg kedves vagyok nagyon, de azokat a lányokat, akikkel a volt barátom járt, sokkal szebbnek, csinosabbnak, magabiztosabbnak, okosabbnak és vidámabbnak láttam magamnál... Ez önbizalomhiány? Mit tehetnék ellene? Mostanában elkezdtem vásárolni, vettem pár jó cuccot, most kicsit jobban is érzem magam. De ha meglátok azokról a lányokról képeket, egyből elmegy az életkedvem és semmilyennek, szürkének érzem magam hozzájuk képest. Ők annyira vidámnak, pozitívnak és csinosnak tűnnek, és a nagy részét személyesen is ismerem, szóval tényleg ilyenek... Mit tegyek? Egyébként ebbe a fiúba szerelmes voltam, nagyon is, de már nem vagyok az, ezért látnám a volt barátnőit tökéletesnek? Nem értem magam...
2011. júl. 8. 12:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy ne ilyennek lássam magam?*
2011. júl. 8. 12:49
 2/8 anonim ***** válasza:

1. lehet h tényleg szebbek tőled?

vagy

2. vagy csak valamit irigyelsz rajtuk... ilyen is van. régen én is így voltam. :|||

2011. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak képeken láttad őket, ha jól értem.

Nézd végig a saját képeidet. Normális ember csak olyan képet tart meg manapság, amin jól néz ki, mosolyog.

Ha te a pózer önmagát begubúzva, pofavágás közben fotózós fajta vagy, akkor talán szokj le erről, amúgy is nevetséges.

Rólam is csupa olyan kép van, amin jól nézek ki, mosolygok, magabiztos a beállásom. A nyomi képeket sose hagytam a pasimnál, ne tettem ki sehová, mert majd pont kitolok magammal. :D Ettől az életben még nem mindig vagyok 100%-on (néha csak 98-on xD).

Amúgy meg ne nézegesd a volt barátnőit, ha annyira az kéne pasidnak, akkor velük lenne még mindig, és nem veled. A múltja meg mindenkinek olyan, hogy nem szabad belemászni, mert tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat. Légy önmagad, és ne törődj a régi csajokkal!

2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltak, akik jobban néztek ki nálam, de nem ez volt a jellemző... Én se értem, hogy miért hasonlítgatom magam a volt barátom volt barátnőihez... De úgy érzem hogy ők tudtak valamit, amit én nem...
2011. júl. 8. 13:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt, egyébként az összes volt barátnőjét ismerem személyesen, talán egy kettőt nem, de azokról meg láttam képet. Nem csinálok pofavágós fényképeket, sose szoktam. Elég gáznak és gyerekesnek tartom.
2011. júl. 8. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de nekem a mostani barátom volt barátnőivel volt ez a helyzet. Egyszer szóvá tettem neki, és elmagyarázta, miért engem, a ducibb, művész csajt választott...Meglepődtem. Te sem érsz kevesebbet azoknál a lányoknál, hidd el. Esetleg a mostani pároddal beszéld meg ezt a témát.
2011. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Veruscsajszy ***** válasza:

Jajj pont így vagyok vele én is! Ha megyek az utcán és találkozok velük vagy beszélgetünk vagy nem már olyan is volt hogy elkezdtem könnyezni mikor elment mellettem. Olyan senkinek érzem magamat még most is. De van pasim aki lelket önt belém hogy ugyan olyan szép vagyok mint ők, sőt az ő szemében szebb. Azóta jobban vagyok és magabiztosabb. :)

Ha azt mondod ronda vagy csak magadnak okozol kárt. Legyél magabiztos és hidd el hogy ugyan olyan szép vagy mint bárki más! :)

2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
flörtölj! hódíts sok pasit és hagyd őket. fényezik majd az egód. de ne sajnáltasd magad.
2011. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!