Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt kéne csinálnom...

Szerintetek ezt kéne csinálnom? (help pls lányok)

Figyelt kérdés

sziasztok állítólag egy helyes srác vagyok, látom , hogy a csajok néznek, de utcán vagy bevásárló központban, sőt a bulikban se szólítanak meg, nem várom el hogy leszólítsanak ... hisz ez az én dolgom.. de lehet hogy ez a probléma? mert nem nagyon szólítom le őket, vagy kezdek dumát...

csak mert nem értem, nem nagyon flörtölnek velem :S vagy lehet hogy én vagyok vak.. hogy v an ez lányok?


2011. júl. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy néznek, akkor mosolyogj rájuk, ha vissza mosolyognak, akkor nyert ügyed van. Menj oda és beszélgess!Persze nem egy 32 es vigyorra gondolok, csak valami finom kis smile, egy jel, hogy észrevetted a tekintetét :)
2011. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca.. ***** válasza:
100%
némileg értelmetlen kérdés... lefordítom neked: "tudom hogy nekem kéne leszólítani a lányokat, mert ők nem fognak, de nem merem. Ez meggátol az ismerkedésben?" a válasz: igen. nyilván azért nem beszélgetnek veled, mert nem kezded.
2011. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te menny oda!!!! Ne a lányok. Ha egy lány olyan szinten van hogy odamegy, akkor baj van. Nekem eszembe sem jutna "felkínálkozni". Tudom hogy 2011 van, de akkor is ez a véleményem.:) Az hogy mit mondj...igazából helyfüggő. Az a lényeg hogy kedves legyél, és ne betanult szövegeket mondjál XD. Beszélgess vele, kérd el a telefonszámát, msn címét. Lehet hogy nem fogja odaadni egy idegennek. Akkor mond neki, hogy mennyetek el abban a plázában (helyben) pl.: fagyit enni, vagy hasonló helyre. Kérd meg hogy segítsen neked pólót választani az egyik boltban:) Az aranyos lenne, bár itt is megvan az esély hogy nemet mond, mivel nem ismer. Szerintem annyira nem fog menni a teljesen ismeretlenekkel ismerkedés. Senki nem bízik meg vadidegenekben. Azért jó próbálkozást:)

17/L

2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

21.56

Aki 2011-ben a menj-t mennynek írja, ahhoz én se mennék oda. Ne is haragudj meg.

19/F

2011. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mert a fiúknak kell kezdeményezni.. aki meg plázában meg vásárlós helyeken ismerkedik az meg no comment..az olyan mindegy cask legyen valaki és kinézek valakit..nem hiszem hogy valaki szerelembe esne (belém) amint eg ypiros ujjatlant nézek..

én a spontán találkozásokban bízom (tábor, osztálytárs, nyaralás, koncert)

2011. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked kell megszólítanod a lányt. Kezdj el vele flörtölni, és esetleg kérdezd meg tőle, h mennyi az idő, v (busz +-ben): te is erre a buszra vársz, v akármi. A lány is örülni fog annak, h vki észreveszi, és te is, ha vmi összejön.
2011. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:56

Bocsi, de szerintem egy hibáért, nem fog senki lefejezni:)

Amúgy a kérdés/kérés, nem az volt hogy engem és az írásomat elemezd. Ahogy látom a "válaszodban" tulajdonképpen nem is szerepel válasz. Remélem érthetően írtam. Remélem most boldog vagy a napi kötekedés megvolt. Ja és nem is kell odamenned senkihez nyugi, hozzám biztosan nem! Keress magadnak olyan embert, aki szereti ha kioktatják. Vannak olyanok akiknek erre van igényük. Sajnálom, de nem én vagyok...ezért köszönöm, de nem kérek javításokat, megvagyok nélkülük is. A többi olvasótól pedig még egyszer elnézést kérek, a több mondatom között levő egy hibámért!!!!

További szép napot mindenkinek:)

2011. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!