Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha hostess szeretnék...

Hogyha hostess szeretnék lenni fontos az hogy hány kiló vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A magasságodhoz képes valamennyire biztosan, hiszen ebben a munkában számít a külső. De pontosan mi a kérdés? Hogy megmérnek-e, vagy hogy van-e magasság/súly táblázatuk, amibe bele kell férni?
2011. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Megmérni nem fognak, tehát ilyen szempontból nem lényeg, hogy pl. 55 vagy 59 kiló vagy. DE a külső számít. jelentős súlyfelesleggel nem nagyon vesznek fel ilyen munkára.
2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Annyiban számít, hogy ha nem vagy csinos, nőies, modell-alkat, akkor nem vesznek fel a munkára.
2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam 91 kilósan is hostess. És nem fogyiszert reklámoztunk :D


Bár nekem nagy melleim, keres, izmos fenekem volt, szóval nagyon jól híztam meg, és állítólag nagyon szexuális kisugárzásom van :/

2011. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

164 centi és 66 kiló vagyok 38as a ruha méretem!


Van esélyem??

2011. júl. 7. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Off: a hostesek mit csinálnak:$? annyiszor hallottam már de fogalmam sincs:/
2011. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni..
2011. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hostess vagy. Csináltam ilyet is, olyat is. Ha a teszkóban kóstoltatod az új csokiskekszet, akkor mindegy, hogy nézel ki, csak ápolt és tiszta legyél. Ha nagyszabású rendezvényekre specializált céghez mész, ahol VIP vendégek, esetleg külföldiek vannak, ott keményen szűrnek külső alapján és most elnézést kérek, akire igaz a leírás-egy alacsonyabb, túlsúlyos lánnyal nem állnak szóba. Magyarul a rendezvény magas színvonalához igazítva jól kell kinézni. Ezt hívják "reprezentatív külsőnek". Ezen kívül nyelvet is kell tudni és nem átlag gimis angolóra szinten.
2011. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Fontos a külső is, de szerintem az a legfontosabb, hogy legyen kisugárzásod. Nem kell piszkafának lenned, de legyél csinos, beszélj szépen, mosolyogj sokat, sugározzon rólad, hogy magabiztos vagy.

Szerintem ennyi elég! :))

2011. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most is sportolok! Minden nap 30 avgy 40 percet aerobikozok!
2011. júl. 7. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!