Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha Hostess szeretnék lenni?

Hogyha Hostess szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Hostesskedni szeretnék. Tanulok, ezért csak nyáron, szünetekben, de leginkább hétvégén. Rengeteg modell oldalt megjártam már, de mindegyiken más munkákkal is foglalkoznak, így nagyon ritkán jön ki egy egy Hostess program. Mit nézzek meg, kihez forduljak, hol regisztráljak hogyha Hostess szeretnék lenni?
2010. dec. 29. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz!Nem csak nyáron és szünetekben van!

Különböző konferenciákra, rendezvényekre, bevásárlóközpontokba (pl. kóstoltatáshoz) mindig keresnek hostesseket.


Diákmunka-közvetítőknél érdeklődj!

2010. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nyáron, szünetekben, és hétvégén van, hanem azt, hogy akkorra keresek. Félreértettél. Hol találhatok Diákmunka közvetítőket? Normálisakat.
2010. dec. 29. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

jah bocs

Akkor félreértettem:S


Minddiak.hu--itt pl szoktak ilyenek lenni

Meg a MŰISZ szövetkezetnél!

2010. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon sajnos minden Budapesti munka 18 év fölött kezdődik, egy kivételével, aminek viszont köze sincs a Hostesskedéshez, azért köszönöm a válaszod.
2010. dec. 29. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
jah bocsii:(
2010. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!