Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok löttyedt?

Miért vagyok löttyedt?

Figyelt kérdés
1 éve keményen tornázom, oda figyelek mit eszek. Leszoktam a krumpliról, rizsről, fehér kenyérről, édességek helyett gyümölcsöt eszek. Húsok közül csak halat és csirke mellet eszem meg. Mégis elsírom magam, ha a tükörbe nézek. Eléggé narancsbőrös a fenekem és olyan löttyedt, a hasam is lóg kicsit, a belső combom meg valami undorító. Úgy érzem csak oda hízok. Lehet, hogy a génjeimben van, már sosem leszek feszes? 25 éves múltam.
2011. júl. 7. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy olyan marhára feszes nem leszel,de némi változást már kellett volna észlelned. De ha tényleg keményen tornázol,és úgy táplálkozol,ahogyan leírtad,akkor nekem már csak két tippem van mi lehet a baj. Én ugyan,de ugyanezt a fajta "diétát" csinálom,mint Te. Viszont én sok zöldséget is eszem,nyersen,és párolva egyaránt(nyerset minden nap,pároltat heti 3-4 alkalommal),és minden nap 3 liter szénsavmentes vizet iszom. Én így már 2-3 hónap után észrevettem,hogy egyre simább a bőröm,a fenekem,az például teljesen sima,onnan minden narancsbőr eltűnt(pedig fogyni valóm még van bőven),és erre valószínűleg a sok folyadék is hatással van!

Milyen tornát csinálsz?


26/N

2011. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele. Én is tornázom már jó ideje, egészségesen eszek, és sok vizet iszok. Tegnap megálltam a tükör előtt és előtört belőlem a zokogás. Hiszen teszek azért, hogy jobb legyen, mégsem változik semmi. Ekkor jött a barátom haza. Látta, hogy sírtam. Kérdezte miért, elmondtam neki. Leült a gép elé, előkeresett pár régebbi képet. És leültetett elé, hogy nézzem meg, majd menjek a tükör elé. Hát elámultam. Vagy fele akkora vagyok, mint fél éve, igaz, hogy van narancsbőröm, de az is negyedére csökkent. A barátom azt mondta, ez azért van, mert nem kívülről szemlélem magam. S bár nem vagyok megelégedve még a testemmel, most mégis újult erőt kaptam a tornákhoz. Egyszer elérjük a céljainkat. A kitartó munka, meghozza gyümölcsét!

20/L

2011. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sok zöldség fontos is, viszont a túl sok gyümölcs árthat is mert van bizonyos cukortartalmuk, de azért mégis jobb mint egy szelet csokitorta.

Szerintem néha nem árt a vöröshús sem (ritkán): vérképző hatásuk van.

Amúgy a tésztáról nem szoktál le? o.o a rizs 1000szer jobb mint a tészta, főleg a barna rizs, rengeteg értékes vitamint tartalmaz.

Amúgy sztem van abban vmi amit a második írt, te is biztosan változtál csak nem úgy látod magad.

2011. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
Én 13 éves koromtol narancsbörös vagyok és naon vékony mellé...most 177/55 vok és még mindig löttyedt naris a fenekem és felsö combom. kitartóan edzd azt a részed, sok zöldség és probálj meg naon sok natur dolgot inni. pl víz tea, és figyelj az emésztésedre! 19/l
2011. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok több nyers zöldséget enni, gyümölcs helyett. A vízzel nincs gond, napi 4litert minimum megiszom.

Igen nagyon ritkán eszem(havonta egyszer-kétszer) tésztát, de csak durum vagy tönkölylisztből készültet. Meg bulgurt is szoktam enni, de a barna rizs sem rossz ötlet.

2011. júl. 7. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:

egyébként van még1 dolog. bocsi ha nem teszed, de ha mégis, akkor NE nézegesd magad minden nap, vagy minden héten a tükörben. ha így teszel, nem fogod meglátni még a nagy változásokat sem, mivel folyamatosan csekkolod magad..

ez olyan mint elmentem egyetemre tanulni, mamám nem látott vagy 1,5 hónapig, hazamentem, egyből mondta h jajj de sokat változtam, de van 1 ismerősöm akivel szinte minden nap találkoztam, ő azt mondta h szerinte semmit sem..

2011. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!