Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Örülnél, ha olyan lennél, aki...

Örülnél, ha olyan lennél, aki ehet bármennyit nem hízik?

Figyelt kérdés
Hát...nem tudom. Bármennyire is imádom a soványságot, szerintem zavarna, hogyha úgy döntenék, hogy most felszedek pár kilót nem sikerülne..viszont nagyon megkönnyítené az életem, ha éjjel korgó gyomorral felkelnék, és ehetnék, mert kb minden éjjel ez történik. Szóval nem tudom..
2011. júl. 3. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én bizony örülnék :) Hízni úgysem akarok, max. mellre.
2011. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én kb ilyen voltam egy pár évvel ezelőtt. Ehettem bármennyit én rám nem tapadt még egy kiló sem. Pedig régebben eléggé soványka voltam jól jött volna egy pár kiló.

Amióta pedig betöltöttem a 16-ot,összeszedtem magam,és most már úgy vagyok vele,hogy oda kell figyelnem arra,hogy mikor mit eszek. Viszont az alakommal megvagyok elégedve most (164 cm,55 kg)

18L

2011. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyen vagyok és bizony örülnék pár plusz kilónak!
2011. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyen vagyok, és utálom. Ráadásul öröklötten magas koleszterin szinttel párosul, így nem sok esélyem van hízásra, pedig a BMI indexem majdnem alultáplált kategória...
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
ilyen vagyok, és imádom:D mondjuk a kezeim nagyon vékonyak dehát most ezvan:D
2011. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék. Sajnos rajtam minden meglátszik ezért tényleg oda kell figyelnem , hoyg mit eszek. Tavaly nyáron nagyon felhíztam ....a sok fagyi , jégkrém és semmi sportolás. És nyár végén egyik nadrág sem volt jó rám. 1 év alatt sokat leadtam laposabb lett sokkal a hasam és a lábaim is szépek lettek. MÉg a fogyásvonalak is meglátszódnak. Tehát nagyon örülnék neki ha nem látszana rajtam az amit megeszek.
2011. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
naná!! :D
2011. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. és az én BMI szerint én is majdnem alultáplált vagyok :D
2011. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én inkább annak örülnék, ha annyit ehetnék, amennyit akarok, és minden a mellemre, meg a seggemre menne ilyen szép kerek formában, a derekam meg vékony maradna, a hasam meg lapos:-D
2011. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bárcsak tudnék hízni:(
2011. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!