Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ilyen a fenekem (kép)...

Ha ilyen a fenekem (kép) tudnék belőle ilyet (kép) csinálni?

Figyelt kérdés

Barátom szerint lapos a fenekem.Én eddig azt hittem rendben van de rájöttem h oldalról tényleg elég satnya...

Tehát ilyenből:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudnék szép nagy, kerek feneket csinálni tornával ? milyen mozgást végezzek? egyáltalán lehetséges, vagy a nagyságán nem tudok változtatni sehogy ?

ilyesmi teljesen lehetetlen?? :S:

[link]

[link]

[link]

[link]


(bocs h ilyen közeliek lettek a képek csak nemtudtam hogy megoldani a fényképezést ezért kitekeredtem..ezért áll olyan hülyén a bugyi is...)


2011. júl. 2. 00:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
OK, csak most olvastam a 2. kommentedet.
2011. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hááát ki tudja lehet vmelyik volt pasid felismeri a bugyid :D amúgy sztem a te feneked olyan mint a lenti képek amiket linkeltél. sport sosem árt, de neked elég formás a feneked. futás mindenre jó pl :P
2011. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszi. Mostanában vettem ezt a tangát szal nem hiszem h felismerik :D amúgy meg sztem elég sok mindenkinek lehet ilyen bugyija:D
2011. júl. 2. 20:08
 14/25 anonim ***** válasza:
2011. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
örülök :D
2011. júl. 2. 20:10
 16/25 A kérdező kommentje:
...
2011. júl. 2. 20:24
 17/25 A kérdező kommentje:
apró gikszer...nem az a lényeg:)
2011. júl. 2. 20:53
 18/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, pontosabban tökéletes popsikat szedtél össze a netről, de akinek van legalább olyan, mint a tiéd, az minek elégedetlenkedik? A te seggedet (sőt, az alapján, amit látni lehet belőle, valszeg az egész testedet) rengeteg lány irigyelheti nap mint nap, és biztos baromi sok pasi megfordul utánad. Mindennél van tökéletesebb, és ha akarsz, a tieden is tökéletesíthetsz, de elkeseredésre nem látok okot.


Amúgy az „idegen” képeken nyilván rengeteg utómunkát is végeztek, bár a modellek kétségtelenül topkategóriásak.


F36

2011. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
aranyos vagy:)
2011. júl. 6. 16:25
 20/25 anonim válasza:

Semmi baj nincs a fenekeddel, nekem tökéletes lenne ^^

Amúgy ha nemvagy megelégedve a fenekeddel akkor táncal nagyonszép popsit tudsz alkotni :)


18F

2011. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!