Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ilyen a fenekem (kép)...

Ha ilyen a fenekem (kép) tudnék belőle ilyet (kép) csinálni?

Figyelt kérdés

Barátom szerint lapos a fenekem.Én eddig azt hittem rendben van de rájöttem h oldalról tényleg elég satnya...

Tehát ilyenből:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudnék szép nagy, kerek feneket csinálni tornával ? milyen mozgást végezzek? egyáltalán lehetséges, vagy a nagyságán nem tudok változtatni sehogy ?

ilyesmi teljesen lehetetlen?? :S:

[link]

[link]

[link]

[link]


(bocs h ilyen közeliek lettek a képek csak nemtudtam hogy megoldani a fényképezést ezért kitekeredtem..ezért áll olyan hülyén a bugyi is...)


2011. júl. 2. 00:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ja és 19/L
2011. júl. 2. 00:17
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudnál. Nem tudom hogy csinálják, de az utolsó képen a csaj tud valamit xD

20/F

2011. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te feneked majdnem olyan, mint a második sorozatban a második képen lévő piros bugyis csajnak.

Én nem tartom laposnak a fenekedet egyáltalán.

2011. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

simán tudsz, csak gyakorlatokat kell végezni :)

ajánlanám a Rubint Réka DVD-t :)) van külön egy 20 perces rész erre..

2011. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szep a feneked.
2011. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, off, de ha a pasid az alakodat fikázza, ott egyéb gond is van... Ha 50kg-osan ismert meg, most meg vagy 70, akkor megértem, de így nem.
2011. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi gond a fenekeddel, nem tartom laposnak.

Ha az enyem akkorara none, mint most a tied mar teljesen elegedett lennek. Merthogy sajnos es sokat fogytam (nem akartam), igy sovany lettem, a fenekem kb teljesen eltunt. 3 honapja dolgozom vissza magamra az izomzatot es meg nincs akkora, mint a tied, szoval ehhez ido kell.

Egyebkent en is Rubint Rekazok, nagyon jo popsi es csipoformalo gyarorlatai vannak, mindenkeppen ajanlom. Elso honapban siman csinaltam, azota labsullyal, heti kb 4x edzek popsira is, 2x csak masra, 1 nap pihenes.


Amit ajanlok: alakreform 2. vegen 40 perc

Add onmagad 1 es 2. resz, mindkettonek a 2. fele megy inkabb popsira, ezek csak 20 percesek, de van benne belso comb es has is, szoval eleg keveske, azokra a napokra jo, amikor nincs sok idod

Add onmagad 3-bol komplett 30 perc popsira

Vegul napi 20 perc onmagadert, ezen is egy rovidebb, 20 perces resz van.


Mindegy, hogy milyen a csaj, vagy mennyien fikazzak, konkretan a gyakorlatai egy atlagos no szamara teljesen jok, hatasosak is. Aki az ellenkezojet allitja az meg minden bizonnyal 1x sem csinalta vegig.

2011. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

és rubint rékának melyik dvd-jét szerezzem meg ? elég sok van neki :/


(amúgy ne úgy képzeljétek el, hogy a barátom ilyeneket mond neke h "fuuu de lapos a segged, csinálj vele valamit" hanem én kérdeztem h mi az ami lehetne jobb is...és azt mondta h a fenekem lehetne nagyobb :/)

2011. júl. 2. 09:52
 9/25 A kérdező kommentje:
ja már írtad ok akkor nem szóltam :) jo lesz akkor ez az alakreform köszi :)
2011. júl. 2. 10:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

9:41-es vagyok.

Attol tartok nem olvastad vegig a hozzaszolasomat...

Nem tudom hogy kerulte el a figyelmed, de pont azt irtam le, hogy melyik dvd-n mennyi popsierosito van.

Ezek kozul szerezd be a magadnak megfelelot. Ha tudod, hogy nincs kitartasod 30-40 percet csak csipore es popsira tornazni, akkor a 20 percesekbol szerezz be es max ismetled ket korben a gyakorlatokat.

De erdemes lenne tobbet is megszerezni, ha valoban csinalni akarod, mert valtogatni kell a gyakorlatokat.


Errol az oldalrol szerintem majdnem mindet le is tudod tolteni:

[link]

Csak meg kell keresned.

2011. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!