Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz lenne, ha epilátort...

Gáz lenne, ha epilátort kérnék kölcsön egy barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Szerintem nem valami higénikus, de csak egyszer...mit szólnátok, ha tőletek kérnének ilyeneket kölcsön?
2011. jún. 26. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

háááát tényleg nem higiénikus...még ha jó bnő is, most gondolj arra, hogy ha pl. vérzett a szőrtelenítéstől és az mondjuk ott maradt a gépen, mégha jól is meg van tisztítva...és te is vérzel ( nem tudom szokott-e vérezni, csak azt tudom h fáj, meg tövestől tép ki, szóval...sry ha nem jól tudom ) akkor már gond lehet...jó most biztos nem aidses a bnőd, nem úgy értettem, csak na...jobb félni tudod...

remélem segítettem:)

2011. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van :)
2011. jún. 26. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vérzik, nyugi..:D


Szerintem kérd el nyugodtan, mert simán meg lehet takarítani, semmi bajod nem lesz tőle, és neki sem.:)


Rendszeresen tényleg ne, de mivel írtad, hogy egyszer, így ez nem téma. Főleg ha a legjobb barátnőd.:)

2011. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!