Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? {Tetoválás}

Erről mit gondoltok? {Tetoválás}

Figyelt kérdés

Szépség és divat kategóriába raktam, mivel a tetoválásról lesz szó, de mégis egy halálesettel kapcsolatosan(no, ez így elég hülyén hangzik, tudom). Szóval igazából, halvány fingom nincs, hogy most jó helyen van-e a kérdésem. Mindegy.


Lényeg; én nekem mindig tetszettek a tetoválások, és már régóta szeretnék egyet, már régóta tervezgetem. Lassan már nem csak tervezgetni szeretném, hanem megvalósítani. Továbbá, én mindig azt vallottam (gondoltam), hogy a tetoválás ne valami értelmetlen f*szság legyen - gondolok itt a hülye ábrákra, vagy azokra az emberekre, akik kínai jeleket tetováltatnak magukra, de nem tudják mit jelent. Tudom, hogy ezek is lehetnek szépek, de szerintem ha igazából semmi közöd hozzá, vagy semmi emléked nincs vele kapcsolatban, egy életen át hülyeség a testeden viselni. Ez mondjuk csak egy szubjektív vélemény, ezen senki ne sértődjön meg! : D


Arra gondoltam, egy olyan dátumot szeretnék magamra tetováltatni, ami az én életemben fordulópont volt, leginkább negatív értelemben. Egy fontos személyt vesztettem el az életemben, és az ő halálának dátumára gondoltam. Nos tehát, az lenne a kérdésem, hogy ez morbid dolog lenne tőlem, vagy nincs ezzel semmi baj?


Válaszaitokat köszönöm!


14/F


2011. jún. 21. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem morbid, de majd olyan 2-3 év múlva.
2011. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel.Viszont te még nagyon fiatal vagy még nőni fogsz és ha egy tetoválás megreped vagy torzul az nagyon csúnya látvány, szerintem várj még vele pár évet, de persze ez a te döntésed.
2011. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túlzás, hogy morbid, de én nem szeretem az ilyeneket. Ez persze csak olyan vélemény, mint neked a kínai jelekről, szóval, ha akarod ..


Bár szerintem is várhatnál vele kicsit, mert nekem picit idiótán néz ki, amikor valaki -még gyereken(/gyerekarcún)- van tetoválás.


De tetudod:D 16/L

2011. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 év múlva gondoltam azt, hogy 'lassan megvalósítom'. :D
2011. jún. 26. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek veled! Sokan értelmetlen dolgot tetováltatnak magukra. Ugyanezt gondolom a tömegtetkókról is (csillag, tappancs, kínai jelek..) Ha nem számít semmit az embernek csak divat, azt egyenesen elítélem! Szerintem rossz ötlet egy ennyire negatív és szomorú dolgot magadra tetováltatni, mert csak a rosszra emlékeztet. Inkább olyat találj ki ami rá emlékeztet, mégis vidám és a szép emlékeket idézi fel benned.
2011. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!