Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás mit gondoltok? 18/F

Tetoválás mit gondoltok? 18/F

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék vagy nem tudom szeretném e szóval, egy lány nevét tetováltatni az alkaromra életem szerelmét amúgy. de anyámékat még megse merem kérdezni, de hallottam olyat, hogy állítólag van olyan ami 5 éven belül lekopik!? meg az lenne a kérdésem, hogy az igazit ha leszedik, akkor a lézerezésnek lesz valami nyoma? köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 1. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami 3-5 éven belül kikopik azt kozmetikai tetoválásnak nevezik. A lányok olyannal csináltatnak szemöldököt. Én is olyat szeretnék majd, - mármint nem szemöldököt - mert elég hülyén néznék ki öregasszonyként, angyalszárnyakkal a hátamon. Neked meg azért lenne jó, mert a csajok csak jönnek-mennek. : )


15/L

2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem már 4 éve őt szeretem, és volt megszakítás próbáltam mással és mindig leblokkoltam. csak ő létezik. de köszi a választ erre voltam kiváncsi meg a leszedetel v 4x drágább?
2011. szept. 1. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

ne tedd megfogod bánni. majd a 10 éves házassági évfordulótokra.egyébként látszik hogy nem vagy biztos a döntésben, szóval tényleg ne csináltasd meg.

amúgy igen én úgy tudom hogy meglátszik a heg a lézeres kezelés után, nagyon drága, és 10x annyira fáj mint a tetkó

inkább irasd fel hennával vagy valami, annak is örülne nagyon hidd el :)

2011. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem fogom megbánni nem ez zavar hanem félős is vagyok meg h mennyire fáj meg stb.. de azért van a 5 éves kozmetikai tetkó v mi..
2011. szept. 1. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan börtöntöltelék-dolog, régen azoknak voltak a szerelmeik a karjukra tetoválva, rettentő cikinek tartom.

Ha már mindenképpen valami vele kapcsolatos tetoválást szeretnék, akkor találj ki valami olyan ábrát, vagy mintát, ami úgy érzed hozzá kapcsolódik, és esetleg elemként tartalmazza a neve kezdőbetűjét, vagy valami...

Az nem ciki, a jelentése számodra ugyanaz lesz és ha esetleg mégis vége lenne (nem azt mondom, hogy vége lesz, dehát még nagyon fiatal vagy, ezt te is tudod azért), akkor sem lesz probléma, ha ott van, mert csak te fogod tudni, hogy az miért van ott...

2011. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tetováló is vagyok,ha nem 100 akkor gondolkozz még.A sima tetkót sem tudjuk tökéletesen kiszedni,paca marad utánna a hegről meg ne is beszéljünk.A kozmetikai tetoválást meg lehet,hogy kidobja a bőr.
2011. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!