Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lent a hasamnál bőr vagy háj?

Lent a hasamnál bőr vagy háj?

Figyelt kérdés

160 centis 42 kilós (néha még sokkal kevesebb is...) 16 éves lány vagyok, táncolok, sportolok, egészségesen étkezem. Nem látszik rajtam, hogy kövér lennék, sőt sokan azt hiszik hogy anorexiás vagyok viszont a hasamnál alul van egy ilyen kis 'dudor'...az bőr vagy háj? nagyon zavar :/

mit csináljak?


2011. jún. 18. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok hülye, de most ezt honnan tudja neked valaki így megmondani ?
2011. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"nem látszik rajtam, hogy kövér lennék" - miért amúgy az vagy, csak senkinek nem tűnik fel?:P meg mi az, hogy néha SOKKAl kevesebb is? Egy 16 éves lány ne legyen már 30 valamennyi kiló, ami egy kb 8-9éves kislány súlya... Amúgy tudom, hogy OFF volt, de gondolkozzunk már normálisan. A kérdésre válaszolva, így látatlanban fogalmam sincs, de valószínűleg az, hogy van GYOMROD, amiben néha (a súlyodból ítélve), van némi ennivaló/innivaló, ami kicsit kinyomja. Szóval, törődj bele, mindenkinek kiáll némileg a hasa, ha van benne valami.
2011. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!