Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak nagy többsége miért...

A férfiak nagy többsége miért nem szereti a vörös hajú nőket?

Figyelt kérdés
A szőkék, barnák, feketék mivel jobbak? Vagy mi alapján gondolkoznak a férfiak?
2011. jún. 16. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, amelyik nem festi...
2011. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ki mondta hogy a ferfiak nem szeretik a voroseket?!!

Szerintem nagyon is kulonlegesek es szepek (foleg ha termeszetes)

2011. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én sok csipkelődő beszólást hallottam már a hátam mögött, csak mert vörös hajjal születtem (festetni meg nem akarom, mert az olyan természetellenes, hamar lenő és a csúnya, meg csak árt a hajnak...)
2011. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak mert olyan sok helyen olvastam ,h rondák meg fujj... meg akkor itt van ez is: 1. ha nem természetes. 2. ha természetes.. :S
2011. jún. 16. 15:26
 5/9 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva: engem fehér bőr + vörös haj nem vonz. Kicsit sápadtnak tűnik (tudat alatt az kevésbé egészségese jelent). Ja és ha kicsit lebarnulna a vörös hajú lány furán nézne ki. A másik lehetőség, hogy a természetes vörös hajú embereknek a köztudat szerint legalábbis több bőrhibája van, például bőrpír (kézen), pirospozsgás arc, szeplők, ... Ez nem minden férfinek jön be.
2011. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm aki vörös vörös hajú, és tapadnak rá a pasik. szóval szerintem ez nem igaz hogy nem jön be senkinek
2011. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy normális pasi soha nem a hajszínt nézi, hanem az összhatást. És persze az se mindegy, hogy eredeti vörös, vagy festett vörös, és annak is melyik árnyalata, és hozzá milyen bőrszín?

(Festett sötétvörös, 32/N)

2011. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem én nem azt írtam ,h senkinek nem jön be csak ,h vannak olyan férfiak.. nekem barna hajam van csak vöröset szeretnék :)
2011. jún. 16. 22:59
 9/9 anonim válasza:
82%

A természetes vörös hajú nők nagyon szépek !

A vörös haj csak különlegesen széppé varázsolja őket. : )

A férfiak pedig nagyon is szeretik őket.

A vörös haj, zöld szem, fehér bőr is nagyon szép párosítás. ^_^

Én nagyon szívesen néznék így ki.

2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!