Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok a tipikus...

Lányok! Mik azok a tipikus csajos cuccok?

Figyelt kérdés

Vasárnap hagyom el édes szülői házat..és elkezdem önálló szárnyalásomat. :D

Mik azok az alapvető cuccok ?

( ezt azért kérdezem, hogy ne hagyjak ki semmit..nameg az új ötletek :D )


ugye.. hajhab... sampon...babaolaj.. fogkrém...deo..körölakk,...... (...ötletek.... )hmmm???


2011. jún. 10. 21:42
 1/5 hot_kiss ***** válasza:

Ha sminkelsz, akkor smink.

Körömlakkhoz mindenképp körömlakk lemosó!

Fésű?!, ha hosszú a hajad.

Esetleg egy testápoló vagy valami ápoló krém, ha használsz ilyesmit.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de remélem ezzel is tudtam segíteni.

2011. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
testápoló, smink, tusfürdőm, fogkefe
2011. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te miket szoktál használni,ezért bővebb felsorolást írok a részletes helyett.

- Hajápolási termékek (sampon, balzsam, pakolás, hajvégápoló, hajhab, hajlakk, zselé, wax -> amiket szoktál használni vigyél magaddal).

- Arcápolási termékek (sminklemosó, arctisztító hab/krém, tonik, arckrém, arcradír, szemöldökcsipesz, fültisztító pálcika, vatta, smink, fogkrém, fogkefe, szájvíz. -> itt értelemszerűen azokat vidd, amiket szoktál használni).

- Testápolási termékek (tusfürdő, fürdősó, fürdőkesztyű/fürdőszivacs, testradír, testápoló, babaolaj, borotva/epilátor/gyanta, dezodor, hintőpor [szőrtelenítés után bizony jó, megnyugtatja a bőrt] ).


-Ezenkívül még: mosószer, öblítő, tisztító szerek..

16/L

Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem tudtam segíteni:)

2011. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok. :)
2011. jún. 11. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat amiket en vinnek:

tisztalkodas/hajapolas: sampon, hajbalzsam, egy hajfesto ecset, egy tupirfesu, korkefe, hajkefe, tusfuro, testapolo, borotva es borotvahab, fogkefe es fogkrem, egy furdoszivacs/pamacs, torolkozok, szappan.

tisztitas: mososzerek(por vagy folyekony), oblito, hypo, valami domestos, meg mosogatoszer es szivacs hozza :D

ruhazatban ami csajos: hat fehernemuk, abbol is melltarto az gondolom igazan csajos:DD szoknya...bluz :D nem tudom ilyesmik :D

Ja, es vinnem a gofrisutomet is ;) :DDDDD

Jo koltozest, es sok szerencset kivanok neked :))))

18L

2011. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!