Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez a ruha?

Hogy tetszik nektek ez a ruha?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekel, hogy a színéről, a mintájáról mit gondoltok. Ma vettem a C&A-ban, de félek, hogy kissé cigányos hatást kelt. A barátnőm szerint nem cigányos, biztatott is, hogy vegyem meg nyugodtan, de azért érdekel a kívülállók véleménye.

[link]

[link]


2011. máj. 31. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most ez a divat, sok fiatal nőn látok ilyet, úgy már nem kelt nagymamás hatást, higgyétek el.
2011. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
lehet hogy ez a divat de akkor is nagymamás vannak sokkal szebb mintákkal és szinkombinációkkal is ami sokkal fiatalosabb hatást kelt...
2011. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó pár lányon láttam hasonló mintájú ruhát. Nyilván létezik ennél szebb is. Mindig van szebb, és mindig van rosszabb is. Amikor felpróbáltam, nem jutott eszembe, hogy nagymamás lenne, de köszönöm az észrevételeket és a pozitívabb hangvételű válaszokat is.
2011. máj. 31. 21:39
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szép és divatos. Szerintem bőven jó egy fiatal lányra.

Mert az ócska, kínai "latex" macskanadrág leopárdmintás toppal sokkal fiatalosabb, nem? Proliéknál esetleg...

2011. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!