Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vagány/laza...

Hogyan legyek vagány/laza csaj? Viselkedés/ruha?

Figyelt kérdés
olyan szeretnék lenni mint a vagányok, akik nem visitoznak, hogy jaj letört a körmöm, meg hogy megdobnak hógolyóval stb.. amúgy laza ruhákban járok, nem olyanban mint a Hülye Pi.csák... leginkább fiúkkal barátkozom, mert velük jövök ki jól, de valahogy nem vagyok olyan laza. nem fényképezgetem magam, beállok velük focizni, mivel szeretek, deszkázok mert tök imádom, de mégis beszólógatnak 5.es gyerek. miért nem tartanak egy nyolcadikostól? hogyan érhetném ezt el? valami beszólás? vagy viselkedés, légyszi segítsetek!!
2011. szept. 7. 21:26
1 2
 1/16 greeen ***** válasza:
77%
hát már ha ilyen hülye kérdéseket nem teszel fel az is egy lépés a vagányság felé!
2011. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
XDD kössz :D
2011. szept. 7. 21:30
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Most viccen kívül, a mai kis fiatal csicskák a beszólástól már nem ijednek meg. Legjobb az lesz ha kőkeményen fellépsz és tanulj egy kis önvédelmet, nem árt ha ilyet is tudsz.

Ha a viselkedésed lazának mondható, aki nem rinyál mindenért azt már díjazom, főleg ha lány az illető.

2011. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ezaz, hogy én is beszóltam az egyik gyereknek, mert parasztkodott, azt mondta, ne szidd az anyámat, mért hívom aztán szétver. kis mocskos porba fingók.
2011. szept. 7. 21:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az elég vagány, ha az 5.es kisgyerekek véleményét leszarod;) úgy öltözz, ahogy jól érzed magad:)
2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hogyan lépjek fel kőkeményen?
2011. szept. 7. 21:42
 7/16 A kérdező kommentje:
kösszi:D
2011. szept. 7. 21:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nincsmit:)

+a 'kőkeménység' nem az, hogy 5-eseknek visszaszólsz.:) ne kemény legyél,hanem vagány, a kettő nem ugyanaz:) nyugodtan focizz és deszkázz, ha azt te vagánynak érzed:)

2011. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 greeen ***** válasza:
100%
na szóval.Oltsad le a kis csöves ötödikest és mond neki ,hogy senki nem fél a csuzliszáju anyádtól!Azt ha kihívja az anyját akkor csavard le a vén ribit,de ne xarozz!!!
2011. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
jah.csak ez nem lazaság, amit leírtál,kedves Utolsó, hanem tahóság/bunkóság. ;)
2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!