Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vagány/laza...

Hogyan legyek vagány/laza csaj? Viselkedés/ruha?

Figyelt kérdés
olyan szeretnék lenni mint a vagányok, akik nem visitoznak, hogy jaj letört a körmöm, meg hogy megdobnak hógolyóval stb.. amúgy laza ruhákban járok, nem olyanban mint a Hülye Pi.csák... leginkább fiúkkal barátkozom, mert velük jövök ki jól, de valahogy nem vagyok olyan laza. nem fényképezgetem magam, beállok velük focizni, mivel szeretek, deszkázok mert tök imádom, de mégis beszólógatnak 5.es gyerek. miért nem tartanak egy nyolcadikostól? hogyan érhetném ezt el? valami beszólás? vagy viselkedés, légyszi segítsetek!!
2011. szept. 7. 21:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ja én sem akarok azért ilyen lenni, csak megmondani normálisan az anyjának (ha hívja) hogy vigyázzon a gyerekére, mert...
2011. szept. 7. 21:59
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd szembe a beszólogatósakat és olts vissza.
2011. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

én nem deszkázom meg társai...mégis beállok focizni ha a fiúk fociznak....imádom az extrem sportokat...fiúkkal ezerszer jobban kijövök pedig az a tipikus csajos vagyok..szeretem a magassarkukat...imádok jol kinézni...(igaz a vagányabb börcuccokat szegecsekkel...wáooo...a legjobbak...) póthajam volt, ill lesz is megint (csak pihentető fázis), mükörmöm is volt...és igen ettől függetlenül totál lekakáltam ha letört, kivéve ha az fájt is...de sose hagytam abba vagy nem csináltam épp olyan dolgot mert letört a mükörmöm...szoval...hidd el egy ugynevezett pics*s csaj is lehet vagány ;)

23L

2011. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hogyan olstak vissza? ezzel nagy gondom van. nem tudok rögtönözni, pedig egy vita után gondolkodok, és akkor már jó visszapofázások jutnak eszembe.
2011. szept. 8. 14:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ötödikes...mit foglalkozol vele?:D

Én is 8.-ikos vagyok, a fiúkkal lógok, be is szólna sokszor, de hűvösen, frappánsan le kell őket oltani. Ennyi a dolog:)

2011. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Elsőnek van igaza. Akkor leszel vagány, ha nem jössz ide panaszkodni, hogy beszólt neked egy csúnya nagy ötödikes.
2011. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!