Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó tetkó lenne? Lapockára,...

Jó tetkó lenne? Lapockára, lány vagyok és én festettem!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 27. 11:59
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
A rajzok amiket rajzoltál simán, köszönőviszonyban sincsenek azzal a pacsmagolt festményszerűvel. Ezt a rajzot már simán felvarrathatod, ez szép :) De a festményt hagyd meg otthoni szórakozásnak.
2011. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Én az élethűen kidolgozott dolgokért vagyok oda, nekem is csak olyan van és lesz még, de ha neked megfelel, akkor ne érdekeljen más.


Amúgy ez egy főnix, igen, csak nem az európai tüzes kinezetű, hanem a kínai (ha még nem írta senki, nem olvastam el az összes választ):

[link]


(én is szeretnék főnixet, egész oldalamat beborítja majd, csak én az európai változatot kedvelem :) )

2011. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Most így néz ki:


[link]

2011. máj. 28. 20:19
 44/50 szamóca.. ***** válasza:

ma 08:49 - nem vagyok tetováló, de (valószínű legalábbis, bár kitudja) több tetoválást terveztem mint a kérdező, bár én se olyan sokat, de tudok néhány dolgot amit kritizálna egy tetováló.

kérdező: ez az utolsó már sokkal jobb, de van amin változtatnék. csak elírom, ne sértésnek vedd.

az arany szín gyönyörű a kékkel, szépen mutat, de tetoválni nem lehet, úgy hoyg azt tervezd át vmilyenre.

a lángokat én a helyedben nem cisnálnám ennyire körvonalasra, szépen átmenetesre meg lehet cisnálni, tényleg igazi lángformában.

én az egésznek cisnálnék egy nagyon halvány és nagyon vékony átmenetes hátteret...

plusz minden részében eltörölném az élet határvonalakat (persze mintarészleteken belül - pl a virágnál) és teljesen átmenetesre cisnálnám...


ezek csak tippek, persze azt csinálsz amit akarsz de a színen mindenképpen gondolkozz el:)

2011. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
a második sokkal jobb mint az első, sokkal jobban mutatna szerintem tetkóban is.az elsőre azt mondanám tetkónak hogy ne, a másodikra meg talán..rajzolva tetszik, kifestve kicsit fura de egyébként jó!:)
2011. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

köszi, nem veszem sértésnek ami nem az. csak az bosszantott fel hogy főnix-hez egyáltalán nem hasonlít amikor ezer féle főnix képet megnéztem és nekem ez a fajta ábrázolás tetszik jobban a másik annyira nem, meg szerintem ez valahogy lányosabb... meg én sosem tanultam semmit a rajzról, nem is tudok semmit arról mit lehet tetoválni és mit nem. a láng nekem sem tetszik :-S az átmenethez meg nincs elég türelmem, ez tény :-S grafittal is csak ujjal szoktam elmaszatolni, mert nagyon hamar ráunok a dolgokra.

meg a másik kommentben is felbosszantott hogy olyan mint egy kisiskolás rajza a rajzórán, mert kijártam a kisiskolát és ritkán rajzoltak úgy mint én :-S hát egyelőre ment a fiókba aztán még gondolkozom rajta.

2011. máj. 28. 23:03
 47/50 szamóca.. ***** válasza:
ha zet akarod felvarratni, vidd el egy tetoválóhoz. ő tudni fogja mit kell vele cisnálni, és hidd el, akármennyit dolgozgatsz rajta, ha odaviszed ő úgy is fog rá mondani valamit hogy mi hoyg lenne jobb, hoyg tökéletes végeredményt kapj:)
2011. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Pedig a vonalaidon eléggé látszik, hogy nem vagy tehetséges, csak rajzolgatsz. A rajzok és az utolsó festmény már alakul, de sok minden el van rajtuk nagyolva, pacsmagolva, felszínes, bizonytalan vonalak, rossz árnyékolás, stb. Aki kicsit is ért a művészethez az ne csodálkozz, hogy le "kisikolásozza".
2011. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

Na akkor ha 22 éves vagy, nyugodtan tedd fel.

Mert ha 15 éves kislány lennél, akkor azt mondanám, még a hercegnős korszakodat éled, és kinövöd...

Viszont felnőtt, vagy és ha ilyen stílus tetszik, megrajzolod, mi egyebek, akkor ezt a stílust szereted, és valószínű meg sem fogod bánni. És a rajz még nem is annyira ronda, ha majd a fehér esküvői ruhád mellett ott díszeleg a lapockádon.

2011. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
esküvőm most nyáron lesz, akkor még fix hogy nem fog ott díszelegni, de köszi :-D
2011. máj. 30. 11:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!