Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó tetkó lenne? Lapockára,...

Jó tetkó lenne? Lapockára, lány vagyok és én festettem!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 27. 11:59
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha ragaszodsz hozzá, miért nem csináltatod meg, és miért kérdezgeted itt az embereket, ha ennyire nem érdkeel a véleményük?

Ha nem ragaszkodsz hozzá és érdekel a véleményük, akkor meg nyisd ki a szemed: tényleg pávának néz ki (ettől függetlenül neked jelenthet bármit, de ne sértődj meg ha lepávázzák), és inkább hasonlít egy 14-5 éves rajzórás festményére, mint egy 22 évesére(én hobbi szinten festek olajjal pl., ha meg kellett volna tippelnem a korodat nem 22-t mondtam volna). Ami magát a képet illeti: elnagyolt vonalak, maszatolás, csicsás csillámok. Ez az én véleményem. Az alapkoncepció nem rossz, de a megvalósítás siralmas.

Mellesleg az emberek többsége szerint nem szép és nem tetkónak való, de ha téged ez nem hat meg, akkor csináltasd meg. Nem mi fogjuk hordani életünk végéig, és szerintem senki sem azért írta hogy NE, hogy neked külön szívfájdalmat okozzon és lefikázhasson.

2011. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

miért baj ha mindenki pávának nézi a rajzod (mert télleg olyan..xd) és azt mondják hogy ez nem jó tetkónak (mert télleg nem)?

Nagyon szépen rajzolsz, büszke lehetsz, stbstb.. de tetkónak ez nemjó.. de ez nem azt jelenti hogy nem jól rajzoltad meg vagy akármi, hanem csak egyszerűen ez nem való tetkónak!


de hiába linkelted be azokat a képeket, a főnixről mindenkinek egy vörös tűzbeborult valami jut eszébe, nem pedig ilyen szines valami amiket linkeltél (aminek egyébként pávatolla van:D)

2011. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
amúgy ha beírod google-ba hogy főnix akkor az első négy oldal az mind ilyen vöröses tüzes madár:D
2011. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Na ne mondd már nekem, hogy amit a 3. linkeden van az nem páva?!
2011. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 szamóca.. ***** válasza:

tényleg páva kérdező, neharagudj:D

[link]

a farkán lévő "szemekből" lehet tudni. na olyan egy főnixnek nincs. :)

2011. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

aki tud angolul annak tessék:


[link] De mivel nem fogjátok nagy valószínűséggel elolvasni, elmondom hogy ez a főnix megfelelője. beírjátok a googlebe hogy fenghuang és az első találatok lesznek amiket belinkeltem! a másik hsz-om is túl hosszú lehetett mert vagy 3x leírták benne hogy egyes kultúrákban kifejezetten pávásnak ábrázolják a főnixet! egyébként rajzoltam egy másikat, én mondjuk beleláttam az eredeti képbe is ezt, lehet hogy majd ez is "sz-ar" lesz de részletesnek részletes. ha ezt valaki 10*8cm-be bele tudja zsúfolni akkor az nagyon ügyes.

2011. máj. 27. 21:20
 37/50 A kérdező kommentje:
1ébként annyira nem zavar hogy pávának nézitek mint gondoljátok :-D
2011. máj. 27. 21:21
 38/50 A kérdező kommentje:

ja igen meg azt hozzá kell tenni hogy baromira nem volt kedvem rajzolni, csak annyi leszólást kaptam hogy elegem lett belőle, de sajnos már a körvonalaknál meguntam!

Ugyanaz csak a vaku másképp villant egy kicsit


[link]


[link]

2011. máj. 27. 21:24
 39/50 szamóca.. ***** válasza:

senki nem modnta hogy sz*r. azt mondtuk, hoyg tetoválásnak nem jó. mert az tény, na.

de nem tudom minek kérdezed egyáltalán az emberek véleményét, ha még csak elsem gondolkozol azon, hogy ha tizen mondjuk hogy nem jo tetkonak akkor tényleg nem az? meg ha nem bírod a kritikát, bár azt nem kaptál.

ezt már jobban el tudom képzelni, bár én egy kicsit ritkítanám. nem kell nagyon. plusz mondjuk lehet nem cisnálnám ennyire határozottra pl a faroktollak végét, de ez már ízlés kérdése. ritkítsd egy kicsit, és körbe ha tudod csináld emg átmenetesre a színárnyalatokat, úgy szebben terül a bőrre.

2011. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Ti itt mind tetoválók vagytok?

Vagy mi van? Nem mindegy nektek, hogy a Kérdező mit hisz? Elmondtátok a véleményeteket és PONT. A döntést hagyjátok már a kérdezőre! Ne mind ossátok hogy szar, meg hogz higgye már el hogy nem jó tetkónak.

szerintem tökéletes Tetkónak, láttam már tetkókat, és azok fele annyira nem voltak kidolgozva.

Ha rám hallgatsz kérdező, kérdezz meg egy tetoválót, nem veszítesz vele semmit, és egy próbát megér.

Aztán ird meg a döntésed:-)

2011. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!